Forum giełdowe spółki RELPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
RELPOL już urósł.....................czas na Ponar.............. ~j.w. 1 2010-04-22 10:17
jupiter kupi 30% akcji relpola... ~zale77 1 2010-04-21 11:19
Relpol - jest wybicie!!!!!!!! ~powermetal 2 2010-04-21 10:15
czyzby cos sie zaczelo dziac? ~oby 6 2010-04-20 20:25
Ale mnie wnerwia ten papier.... ~beny 2 2010-03-29 12:07
RELPOL za wszystko ladowac do worow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~OOO 3 2010-03-25 17:36
konsolidacja ~wiktor 6 2010-03-23 10:29
RELPOL------> 3,5--------->3,2---------->2,8 ???? ~em 7 2010-03-11 11:15
RELPOL........ CZAS NA EWAKUACJĘ Z AKCJI? ~OOO 7 2010-03-01 21:17
RELPOL------------------------->3,50 WKRÓTCE ~WSZECHWIEDZĄCY 5 2010-02-22 15:35
RELPOL - Raport bieżący nr 5/2010 ~buli 6 2010-02-05 21:41
WIDZĘ, ŻE GUMKA LESZCZOM PĘKA ~xxx 9 2010-02-03 12:04
pytanie ~qpak 5 2010-01-26 15:00
Sprzedajecie czy trzymacie? ~LagerBeer 4 2010-01-25 10:15
Do Obelixa ~Senior 5 2010-01-24 14:07
info o zwiększeniu! dlaczego leszcze nie łykają pod nie? ~lwaniak 7 2010-01-20 14:47
RELPOL za wszystko bedzie KOSMOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Maksymilianek 1 2010-01-18 15:34
RELPOL- zaczynamy? ~ktoś 6 2010-01-14 15:33
Co za idiota sprzedaje...??? ~Zbulwersowany 8 2010-01-13 23:19
RELPOL - SZWEDO ON THE MOVE!!!!! ~boomer 2 2010-01-13 11:41
A dlaczego tak się kisi? ~JB 6 2010-01-10 20:34
ciekawe... ~zale77 14 2010-01-09 11:27
CENY KOMPONENTOW ELEKTRONICZNYCH WZROSNA piotreksep13 2 2010-01-07 14:44
Nie realizujcie starty!!! ~AA 3 2009-12-31 17:56
Trzymają za pysk ! ~Obelix 6 2009-12-21 23:51
Piotrek jak sprawy ? ~Obelix 34 2009-12-14 15:33
## RELPOL & PONAR !!! JUŻ +7% !!! ~ola 4 2009-12-02 21:30
czuje sie zobowiązany taki tam 2 2009-12-02 14:32
Relpol, prezes nabył papier. a.f.f.a 5 2009-12-01 23:31
90% kapitału w SGN, 10% w Relpol, amba fatima, bydlęta klękają a.f.f.a 8 2009-12-01 03:54
[x]
RELPOL -1,06% 5,60 2026-06-22 14:56:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.