|
RELPOL już urósł.....................czas na Ponar..............
|
~j.w.
|
1
|
2010-04-22 10:17
|
|
jupiter kupi 30% akcji relpola...
|
~zale77
|
1
|
2010-04-21 11:19
|
|
Relpol - jest wybicie!!!!!!!!
|
~powermetal
|
2
|
2010-04-21 10:15
|
|
czyzby cos sie zaczelo dziac?
|
~oby
|
6
|
2010-04-20 20:25
|
|
Ale mnie wnerwia ten papier....
|
~beny
|
2
|
2010-03-29 12:07
|
|
RELPOL za wszystko ladowac do worow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~OOO
|
3
|
2010-03-25 17:36
|
|
konsolidacja
|
~wiktor
|
6
|
2010-03-23 10:29
|
|
RELPOL------> 3,5--------->3,2---------->2,8 ????
|
~em
|
7
|
2010-03-11 11:15
|
|
RELPOL........ CZAS NA EWAKUACJĘ Z AKCJI?
|
~OOO
|
7
|
2010-03-01 21:17
|
|
RELPOL------------------------->3,50 WKRÓTCE
|
~WSZECHWIEDZĄCY
|
5
|
2010-02-22 15:35
|
|
RELPOL - Raport bieżący nr 5/2010
|
~buli
|
6
|
2010-02-05 21:41
|
|
WIDZĘ, ŻE GUMKA LESZCZOM PĘKA
|
~xxx
|
9
|
2010-02-03 12:04
|
|
pytanie
|
~qpak
|
5
|
2010-01-26 15:00
|
|
Sprzedajecie czy trzymacie?
|
~LagerBeer
|
4
|
2010-01-25 10:15
|
|
Do Obelixa
|
~Senior
|
5
|
2010-01-24 14:07
|
|
info o zwiększeniu! dlaczego leszcze nie łykają pod nie?
|
~lwaniak
|
7
|
2010-01-20 14:47
|
|
RELPOL za wszystko bedzie KOSMOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Maksymilianek
|
1
|
2010-01-18 15:34
|
|
RELPOL- zaczynamy?
|
~ktoś
|
6
|
2010-01-14 15:33
|
|
Co za idiota sprzedaje...???
|
~Zbulwersowany
|
8
|
2010-01-13 23:19
|
|
RELPOL - SZWEDO ON THE MOVE!!!!!
|
~boomer
|
2
|
2010-01-13 11:41
|
|
A dlaczego tak się kisi?
|
~JB
|
6
|
2010-01-10 20:34
|
|
ciekawe...
|
~zale77
|
14
|
2010-01-09 11:27
|
|
CENY KOMPONENTOW ELEKTRONICZNYCH WZROSNA
|
piotreksep13
|
2
|
2010-01-07 14:44
|
|
Nie realizujcie starty!!!
|
~AA
|
3
|
2009-12-31 17:56
|
|
Trzymają za pysk !
|
~Obelix
|
6
|
2009-12-21 23:51
|
|
Piotrek jak sprawy ?
|
~Obelix
|
34
|
2009-12-14 15:33
|
|
## RELPOL & PONAR !!! JUŻ +7% !!!
|
~ola
|
4
|
2009-12-02 21:30
|
|
czuje sie zobowiązany
|
taki tam
|
2
|
2009-12-02 14:32
|
|
Relpol, prezes nabył papier.
|
a.f.f.a
|
5
|
2009-12-01 23:31
|
|
90% kapitału w SGN, 10% w Relpol, amba fatima, bydlęta klękają
|
a.f.f.a
|
8
|
2009-12-01 03:54
|