|
A gdzie jest Zbycho...?? Gdzie się schował...??
|
~chłop z mazur
|
7
|
2011-12-06 22:02
|
|
ACH... ZARYZYKUJE :)
|
ferdynand_z_niestepowa
|
41
|
2011-12-06 21:04
|
|
PRONOX po 4 zeta w 2111 a co tam mozna i 100 lat poczekać heh
|
~Loren Bufet-bar
|
1
|
2011-12-06 21:00
|
|
ALE URWAŁ... UWAGA YEBIE!!!!!
|
~Slay
|
1
|
2011-12-06 20:37
|
|
MĄDRY LESZCZ PO SZKODZIE ...
|
~pre-market
|
19
|
2011-12-06 20:15
|
|
rezerwy.. koniec spekulacji czas na fundamenty
|
~11111
|
3
|
2011-12-06 20:04
|
|
A gdzie chłopina z mazur?
|
~sasa
|
6
|
2011-12-06 19:52
|
|
Czy KROL po WZA przestanie byc KROLEM i wladca PRONOXU ?
|
~ES
|
1
|
2011-12-06 19:52
|
|
Mowia w TVNCNBC
|
~akcjonariusz
|
5
|
2011-12-06 19:40
|
|
GEM ile akcji nowej emisji obejmnie?
|
~LESZCZYK
|
13
|
2011-12-06 19:17
|
|
Myślę, że Zbycho, Lits, Pako, d1pyza i inni...
|
~Arlekin
|
1
|
2011-12-06 18:30
|
|
Tym co czekają niżej...
|
~BR
|
10
|
2011-12-06 17:38
|
|
KRÓL STRACIŁ KONTROLĘ NAE PRONOXEM
|
~nie ma króla
|
3
|
2011-12-06 17:38
|
|
co to jest
|
gosc1313
|
1
|
2011-12-06 17:26
|
|
kto wklei linka z królasem w roli głownej?
|
~królu ty złodzieju
|
1
|
2011-12-06 17:25
|
|
Ale się zasrańców naustawiało na tych 10 groniach.
|
~zdzichu
|
2
|
2011-12-06 17:11
|
|
WYGLĄDA TO NA WYMIANE AKCJI POMIĘDZY NOWYM WŁAŚCICIELEM
|
~inwestor
|
5
|
2011-12-06 17:08
|
|
Krol wie ze Pronox juz nie jego
|
~xxx
|
4
|
2011-12-06 17:03
|
|
wszyscy maja rowne szanse 0,10
|
~xxx
|
2
|
2011-12-06 16:56
|
|
Chyba 0,10 to dno zaczynaja kupować po 0,11
|
~senior
|
1
|
2011-12-06 16:52
|
|
i co teraz tak będziecie patrzeć na swoje mor.......?
|
~południowiec
|
1
|
2011-12-06 16:50
|
|
jutro po 0.7 gr ale jazda
|
~dan
|
1
|
2011-12-06 16:48
|
|
INFORMACJA!!!!
|
~CZYTAĆ!!!!!!!
|
4
|
2011-12-06 16:40
|
|
Za kilka tygodni pierwsze maszyny ruszą do Komi
|
zbycho-
|
29
|
2011-12-06 16:32
|
|
Kto obejmie PRONOX jak będzie tańszy od 10gr? myślec i nie dAC SIĘ
|
~wydymac z akcji
|
1
|
2011-12-06 16:11
|
|
Krolik w CNBC
|
~xray
|
8
|
2011-12-06 16:06
|
|
TAK się zastanawiam ----------WIECEJ ZEBRALI CZY STRACILI
|
~ciekawe
|
2
|
2011-12-06 15:50
|
|
Obroty największe w historii i spadek 20%
|
~Kacper77
|
1
|
2011-12-06 15:48
|
|
UWAGA!!!COŚ SIE ZACZYNA DZIAC KUPUJA CORAZ TO WIĘKSZE PAKIETY CENTROZAPU
|
~UWAGA!UWAGA!!
|
1
|
2011-12-06 15:37
|
|
KGHM...dolne
|
~xray
|
1
|
2011-12-06 15:19
|