Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
A gdzie jest Zbycho...?? Gdzie się schował...?? ~chłop z mazur 7 2011-12-06 22:02
ACH... ZARYZYKUJE :) ferdynand_z_niestepowa 41 2011-12-06 21:04
PRONOX po 4 zeta w 2111 a co tam mozna i 100 lat poczekać heh ~Loren Bufet-bar 1 2011-12-06 21:00
ALE URWAŁ... UWAGA YEBIE!!!!! ~Slay 1 2011-12-06 20:37
MĄDRY LESZCZ PO SZKODZIE ... ~pre-market 19 2011-12-06 20:15
rezerwy.. koniec spekulacji czas na fundamenty ~11111 3 2011-12-06 20:04
A gdzie chłopina z mazur? ~sasa 6 2011-12-06 19:52
Czy KROL po WZA przestanie byc KROLEM i wladca PRONOXU ? ~ES 1 2011-12-06 19:52
Mowia w TVNCNBC ~akcjonariusz 5 2011-12-06 19:40
GEM ile akcji nowej emisji obejmnie? ~LESZCZYK 13 2011-12-06 19:17
Myślę, że Zbycho, Lits, Pako, d1pyza i inni... ~Arlekin 1 2011-12-06 18:30
Tym co czekają niżej... ~BR 10 2011-12-06 17:38
KRÓL STRACIŁ KONTROLĘ NAE PRONOXEM ~nie ma króla 3 2011-12-06 17:38
co to jest gosc1313 1 2011-12-06 17:26
kto wklei linka z królasem w roli głownej? ~królu ty złodzieju 1 2011-12-06 17:25
Ale się zasrańców naustawiało na tych 10 groniach. ~zdzichu 2 2011-12-06 17:11
WYGLĄDA TO NA WYMIANE AKCJI POMIĘDZY NOWYM WŁAŚCICIELEM ~inwestor 5 2011-12-06 17:08
Krol wie ze Pronox juz nie jego ~xxx 4 2011-12-06 17:03
wszyscy maja rowne szanse 0,10 ~xxx 2 2011-12-06 16:56
Chyba 0,10 to dno zaczynaja kupować po 0,11 ~senior 1 2011-12-06 16:52
i co teraz tak będziecie patrzeć na swoje mor.......? ~południowiec 1 2011-12-06 16:50
jutro po 0.7 gr ale jazda ~dan 1 2011-12-06 16:48
INFORMACJA!!!! ~CZYTAĆ!!!!!!! 4 2011-12-06 16:40
Za kilka tygodni pierwsze maszyny ruszą do Komi zbycho- 29 2011-12-06 16:32
Kto obejmie PRONOX jak będzie tańszy od 10gr? myślec i nie dAC SIĘ ~wydymac z akcji 1 2011-12-06 16:11
Krolik w CNBC ~xray 8 2011-12-06 16:06
TAK się zastanawiam ----------WIECEJ ZEBRALI CZY STRACILI ~ciekawe 2 2011-12-06 15:50
Obroty największe w historii i spadek 20% ~Kacper77 1 2011-12-06 15:48
UWAGA!!!COŚ SIE ZACZYNA DZIAC KUPUJA CORAZ TO WIĘKSZE PAKIETY CENTROZAPU ~UWAGA!UWAGA!! 1 2011-12-06 15:37
KGHM...dolne ~xray 1 2011-12-06 15:19
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.