Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
PYTANIE DLACZEGO CHCIELI NAJPIER ZANIŻYC I NASTĘPNIE SPRZEDAĆ ~cdddrdfd 3 2011-12-07 15:43
Sogorowicz - też mi udziałowiec... HEH :)))) ~MAD 3 2011-12-07 15:04
Już uśredniacie ? ~tytus79 6 2011-12-07 14:54
Na co liczą kupujący PRONOX po 0.11? Komu wy to sprzedacie? ~Królewna 2 2011-12-07 14:34
Raport ! ktoś sprzedał 100000 :) ~Prorox 5 2011-12-07 14:30
pytanko po komunikacie ? ~johan 6 2011-12-07 13:56
KOLEJNE INFO NA ESPI ~ja 6 2011-12-07 13:39
KOMU PUSZCZA ZWIERACZE ? ~ja 4 2011-12-07 13:21
CZYZBY SKONCZYLY SIE PAPIERKI DO SYPANIA ? ~ja 2 2011-12-07 13:11
Jesli podpiszą układ to nie będzie tak tanio. Czas na wyższe poziomy ~mg 6 2011-12-07 13:05
chyba ponizej 0,10 to juz nie bedzie ~ja 8 2011-12-07 13:05
pytanko ~ciekawy 8 2011-12-07 12:51
czekamy Królewiczu ~konkret 19 2011-12-07 12:42
a co tu taki ~ciekawy 2 2011-12-07 12:18
Dajcie już spokój temu Chłopu z Mazur ~Lits 1 2011-12-07 12:17
kiedy pronox wypłaca dywidende ???? ~majowy_gajowy 2 2011-12-07 12:16
A co na to Chłop z Mazur.......................???? robert31 30 2011-12-07 12:10
http://www.parkiet.com/artykul/7,1126098-Centrozap-ma-znow-klopoty-w-Kom ~południowiec 4 2011-12-07 11:33
kupno/sprzedarz ~danx 6 2011-12-07 10:53
SYPACZ 0,11..... ~Anna 1 2011-12-07 10:51
Stan wyczekiwania od 9.15 ~Inwestor 8 2011-12-07 10:44
Coś mi śmierdzą te wzrosty na PRONOX sie? też macie takie wrażenie? ~Janek 1 2011-12-07 10:24
Tu juz 20groszy nie bedzie ~arek 1 2011-12-07 10:21
nie wiem o co chodzi rozgrywającym i jaka tu siętoczy rozgrywka ale ~bubu 14 2011-12-07 10:00
jutro przepołowimy 10 gr ~uwalacz 4 2011-12-07 09:55
ZBIJANIE ~luter2 1 2011-12-07 09:37
Ile jutro w DÓŁ ~Nowy 21 2011-12-07 08:17
kryzys w kombi wymógł ustepstwa==WIERZYCIELE SIE ZGODZILI ~kombi 3 2011-12-06 23:54
PRONOX ~ktos 3 2011-12-06 22:57
Re: PRONOX ~fan Jana 2 2011-12-06 22:29
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.