W życiu nie brałem udziału w czymś podobnym... co to qrwa jest...Milionowe volumeny dzień w dzień, leci w dół bez żadnych korekt, bezwartościowy walor, albo kreowany na taki, choć w rzeczywistości za dużej wartości te akcje chyba nie będą miały...za dużo ich jest...no i pytanie , gdzie jest koniec...mam nadzieję, że nie na 1 grosz! :-)
Sam się sobie dziwie, że uśredniam to badziewie...ale coś mi podpowiada, że a nuż...najwyżej będzie wtopa...
dziś odkupiłem cedc mam nadzieję, że trend wzrostowy się zaczął...
pzdr