|
Wlasnie wszedlem po 0,11
|
mucha3m
|
6
|
2011-12-06 15:07
|
|
Kto WYMIOTUJE........PRONOX-em
|
~Anna
|
7
|
2011-12-06 15:05
|
|
kupie pronox po minus 4 grosze
|
~p.
|
2
|
2011-12-06 14:59
|
|
ALE JAJA !! KUPIŁEM PARE KILO PO 0,11 I ZARAZ PCHNĄŁEM PO...
|
~MAD
|
14
|
2011-12-06 14:57
|
|
SZCZEGÓŁY UGODY
|
~KKK
|
1
|
2011-12-06 14:48
|
|
Chcieli po 0,1 ale jednak się nie udało
|
~snake~
|
1
|
2011-12-06 14:44
|
|
dymaja was i odkupuja nizej a wy sie wyleszczacie
|
~he
|
5
|
2011-12-06 14:41
|
|
Czy warto brac po 7gr ?
|
~mams2
|
1
|
2011-12-06 14:41
|
|
Tylko 9 sesji zostalo do wielkiego odpalu
|
~Inwestor
|
3
|
2011-12-06 14:36
|
|
Klasyczne zanizanie przed odpalem
|
~Technik
|
9
|
2011-12-06 14:35
|
|
dzięki allep jest twoje 11 groni
|
roger24h
|
2
|
2011-12-06 14:35
|
|
Czy ktos pisał do KNF w sprawie Pronoxa??
|
~Marian
|
1
|
2011-12-06 14:34
|
|
jutro lecita na 15 gr
|
~ed
|
10
|
2011-12-06 14:34
|
|
zegar tyknal
|
~xxx
|
1
|
2011-12-06 14:33
|
|
Lecimy na -10
|
~srt
|
9
|
2011-12-06 14:30
|
|
ILE NAS tu SZCZĘŚLIWYCH !!!!!!1
|
~Anna
|
15
|
2011-12-06 14:27
|
|
ciekawy....
|
~xray
|
8
|
2011-12-06 14:16
|
|
To ja już swoje mam..........pozdro dla Zbycha..........:):):)
|
robert31
|
2
|
2011-12-06 14:13
|
|
Spolka na ktorej odrobicie straty
|
~Inwestor
|
4
|
2011-12-06 14:12
|
|
PRONOX ZAMIAST RÓZGI NA MIKOŁAJA DAJE TANIE AKCYJKI!!!!!!!!!
|
~PIEKŁO PRONOXA
|
2
|
2011-12-06 14:08
|
|
ROBIĘ RAJD MIKOŁAJA ALE W DRUGĄ STRONĘ SANIE SIE ROZ.......LAJĄ
|
~MIKOŁAJ
|
1
|
2011-12-06 13:47
|
|
strach sie bac - wybila godzina
|
~xxx
|
10
|
2011-12-06 13:40
|
|
Ani Zbycha ani Baltazara na forum nie ma...chyba trzeba kupować po 11gr
|
robert31
|
1
|
2011-12-06 13:17
|
|
Może porozmawiamy o tym, co się tutaj dzieje...
|
~chłop z mazur
|
16
|
2011-12-06 13:08
|
|
proponuję zwrócić uwagę na OBRÓT ! - jest dopiero 12:30 !
|
~madox
|
4
|
2011-12-06 13:02
|
|
nie dajcie sie nabierać, nowe akcje sa już drukowane po 10 groszy,
|
~xxx
|
5
|
2011-12-06 13:01
|
|
zegar wybil godzine
|
~xxx
|
1
|
2011-12-06 12:55
|
|
Jeszcze dzisiaj RAJD ŚM i GÓRNE WIDŁY !
|
~MAD
|
6
|
2011-12-06 12:54
|
|
jak stracic w 7 dni 50% kapitału
|
~piecia
|
3
|
2011-12-06 12:52
|
|
Niezły pomysł z tym batonem na K.
|
~zdzichu
|
3
|
2011-12-06 12:47
|