Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wlasnie wszedlem po 0,11 mucha3m 6 2011-12-06 15:07
Kto WYMIOTUJE........PRONOX-em ~Anna 7 2011-12-06 15:05
kupie pronox po minus 4 grosze ~p. 2 2011-12-06 14:59
ALE JAJA !! KUPIŁEM PARE KILO PO 0,11 I ZARAZ PCHNĄŁEM PO... ~MAD 14 2011-12-06 14:57
SZCZEGÓŁY UGODY ~KKK 1 2011-12-06 14:48
Chcieli po 0,1 ale jednak się nie udało ~snake~ 1 2011-12-06 14:44
dymaja was i odkupuja nizej a wy sie wyleszczacie ~he 5 2011-12-06 14:41
Czy warto brac po 7gr ? ~mams2 1 2011-12-06 14:41
Tylko 9 sesji zostalo do wielkiego odpalu ~Inwestor 3 2011-12-06 14:36
Klasyczne zanizanie przed odpalem ~Technik 9 2011-12-06 14:35
dzięki allep jest twoje 11 groni roger24h 2 2011-12-06 14:35
Czy ktos pisał do KNF w sprawie Pronoxa?? ~Marian 1 2011-12-06 14:34
jutro lecita na 15 gr ~ed 10 2011-12-06 14:34
zegar tyknal ~xxx 1 2011-12-06 14:33
Lecimy na -10 ~srt 9 2011-12-06 14:30
ILE NAS tu SZCZĘŚLIWYCH !!!!!!1 ~Anna 15 2011-12-06 14:27
ciekawy.... ~xray 8 2011-12-06 14:16
To ja już swoje mam..........pozdro dla Zbycha..........:):):) robert31 2 2011-12-06 14:13
Spolka na ktorej odrobicie straty ~Inwestor 4 2011-12-06 14:12
PRONOX ZAMIAST RÓZGI NA MIKOŁAJA DAJE TANIE AKCYJKI!!!!!!!!! ~PIEKŁO PRONOXA 2 2011-12-06 14:08
ROBIĘ RAJD MIKOŁAJA ALE W DRUGĄ STRONĘ SANIE SIE ROZ.......LAJĄ ~MIKOŁAJ 1 2011-12-06 13:47
strach sie bac - wybila godzina ~xxx 10 2011-12-06 13:40
Ani Zbycha ani Baltazara na forum nie ma...chyba trzeba kupować po 11gr robert31 1 2011-12-06 13:17
Może porozmawiamy o tym, co się tutaj dzieje... ~chłop z mazur 16 2011-12-06 13:08
proponuję zwrócić uwagę na OBRÓT ! - jest dopiero 12:30 ! ~madox 4 2011-12-06 13:02
nie dajcie sie nabierać, nowe akcje sa już drukowane po 10 groszy, ~xxx 5 2011-12-06 13:01
zegar wybil godzine ~xxx 1 2011-12-06 12:55
Jeszcze dzisiaj RAJD ŚM i GÓRNE WIDŁY ! ~MAD 6 2011-12-06 12:54
jak stracic w 7 dni 50% kapitału ~piecia 3 2011-12-06 12:52
Niezły pomysł z tym batonem na K. ~zdzichu 3 2011-12-06 12:47
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.