Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
PRONOX!!! PODAŻ ZATAMOWANA!!!!!TERAZ W GÓRĘ NA 4 PLN!!!!!!!!!! ~infa w drodze!!!!!!! 11 2011-12-07 20:58
a ja jutro zakladam sie ze ogola 10 gr z rana a potem jazda na 13-14 ~macius 4 2011-12-07 20:48
PRONOX w WIG-u 20? pryszczatyguziec 1 2011-12-07 20:39
I CO PATROWICZ NIE WYSZŁO RUSZENIE PRONOXA? HAHAHHAHHAHAHA ~NIE Z NAMI TE NUMERY 2 2011-12-07 19:28
proponuje cisze na forum ~xxx 11 2011-12-07 19:24
Puści nam Antek widłowy handel czy nie..............??? robert31 16 2011-12-07 19:21
Podbitke ładną zrobili hahaha ~zbych 4 2011-12-07 18:48
do "Konkret".... ~xray 1 2011-12-07 18:25
Dziś mega odbicie. ~zdzichu 7 2011-12-07 17:42
ŁADNIE WAS ZAŁATWILI jutro 100% na +++++++++++ ~vvzvvvz 1 2011-12-07 17:36
zależy ile akcji jest u mocnego grubasa, jesli dużo to przebije szczyty ~tato leszczyka 1 2011-12-07 17:35
Zbycho,czy to już czas.............???? robert31 11 2011-12-07 17:35
wyglada na to ze jutro rano juz nie odkupicie sobie nizej.... ~ddd 2 2011-12-07 17:27
ZARAZ BEDZIECIE LYKAC DUUUUUUUUZO WYZEJ ~ja 9 2011-12-07 17:22
widły ~nogalski 3 2011-12-07 17:20
NO JESTESMY SZCZEBEL WYZEJ ~ja 1 2011-12-07 17:11
zegar tyknal i zabrali wam akcje ~xxx 9 2011-12-07 17:10
widziałem 100 zleceń na K na ponad 18 mln papierów ~snake~ 1 2011-12-07 17:05
info ~dziabag 1 2011-12-07 17:03
łyknoł -- SNIKERSA ~łon 1 2011-12-07 16:58
ULALALLALA,ale się porobiło.Chłop nam na zawał padnie.......... robert31 2 2011-12-07 16:54
ALE KTOS LYKNAL BATONA ~ja 1 2011-12-07 16:52
dobre info spada na ryj, infa o sprzedaży rośnie, o h... j tu chodzi ? ~gucio770920 1 2011-12-07 16:49
TAK SOBIE MYŚLE :::; CO TO BYŁO W PIATEK , PONIEDZIAŁEK I WTO ~GDZIE NAGANIACZE N 3 2011-12-07 16:48
Jeszcze dzisiaj bedziecie lyjac 0,12 ~ja 2 2011-12-07 16:47
Pamiętajcie że zamykam PKC i prosze 0.12 na zakończenie! ~Jolka 2 2011-12-07 16:33
odpoczynek przed kolejnym zjazdem ~arek 4 2011-12-07 16:24
co dalej ~PRH 1 2011-12-07 16:15
A moze PRO jednak podobnie jak IEA ~xyz 6 2011-12-07 15:54
pronox powoli przechodzi w stan hibernacji.... ~lex mex 2 2011-12-07 15:45
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.