|
PRONOX!!! PODAŻ ZATAMOWANA!!!!!TERAZ W GÓRĘ NA 4 PLN!!!!!!!!!!
|
~infa w drodze!!!!!!!
|
11
|
2011-12-07 20:58
|
|
a ja jutro zakladam sie ze ogola 10 gr z rana a potem jazda na 13-14
|
~macius
|
4
|
2011-12-07 20:48
|
|
PRONOX w WIG-u 20?
|
pryszczatyguziec
|
1
|
2011-12-07 20:39
|
|
I CO PATROWICZ NIE WYSZŁO RUSZENIE PRONOXA? HAHAHHAHHAHAHA
|
~NIE Z NAMI TE NUMERY
|
2
|
2011-12-07 19:28
|
|
proponuje cisze na forum
|
~xxx
|
11
|
2011-12-07 19:24
|
|
Puści nam Antek widłowy handel czy nie..............???
|
robert31
|
16
|
2011-12-07 19:21
|
|
Podbitke ładną zrobili hahaha
|
~zbych
|
4
|
2011-12-07 18:48
|
|
do "Konkret"....
|
~xray
|
1
|
2011-12-07 18:25
|
|
Dziś mega odbicie.
|
~zdzichu
|
7
|
2011-12-07 17:42
|
|
ŁADNIE WAS ZAŁATWILI jutro 100% na +++++++++++
|
~vvzvvvz
|
1
|
2011-12-07 17:36
|
|
zależy ile akcji jest u mocnego grubasa, jesli dużo to przebije szczyty
|
~tato leszczyka
|
1
|
2011-12-07 17:35
|
|
Zbycho,czy to już czas.............????
|
robert31
|
11
|
2011-12-07 17:35
|
|
wyglada na to ze jutro rano juz nie odkupicie sobie nizej....
|
~ddd
|
2
|
2011-12-07 17:27
|
|
ZARAZ BEDZIECIE LYKAC DUUUUUUUUZO WYZEJ
|
~ja
|
9
|
2011-12-07 17:22
|
|
widły
|
~nogalski
|
3
|
2011-12-07 17:20
|
|
NO JESTESMY SZCZEBEL WYZEJ
|
~ja
|
1
|
2011-12-07 17:11
|
|
zegar tyknal i zabrali wam akcje
|
~xxx
|
9
|
2011-12-07 17:10
|
|
widziałem 100 zleceń na K na ponad 18 mln papierów
|
~snake~
|
1
|
2011-12-07 17:05
|
|
info
|
~dziabag
|
1
|
2011-12-07 17:03
|
|
łyknoł -- SNIKERSA
|
~łon
|
1
|
2011-12-07 16:58
|
|
ULALALLALA,ale się porobiło.Chłop nam na zawał padnie..........
|
robert31
|
2
|
2011-12-07 16:54
|
|
ALE KTOS LYKNAL BATONA
|
~ja
|
1
|
2011-12-07 16:52
|
|
dobre info spada na ryj, infa o sprzedaży rośnie, o h... j tu chodzi ?
|
~gucio770920
|
1
|
2011-12-07 16:49
|
|
TAK SOBIE MYŚLE :::; CO TO BYŁO W PIATEK , PONIEDZIAŁEK I WTO
|
~GDZIE NAGANIACZE N
|
3
|
2011-12-07 16:48
|
|
Jeszcze dzisiaj bedziecie lyjac 0,12
|
~ja
|
2
|
2011-12-07 16:47
|
|
Pamiętajcie że zamykam PKC i prosze 0.12 na zakończenie!
|
~Jolka
|
2
|
2011-12-07 16:33
|
|
odpoczynek przed kolejnym zjazdem
|
~arek
|
4
|
2011-12-07 16:24
|
|
co dalej
|
~PRH
|
1
|
2011-12-07 16:15
|
|
A moze PRO jednak podobnie jak IEA
|
~xyz
|
6
|
2011-12-07 15:54
|
|
pronox powoli przechodzi w stan hibernacji....
|
~lex mex
|
2
|
2011-12-07 15:45
|