prawde mowiac nie znam sie na wykresach itp itd otworzylem konto maklerskie na te wielkie prywatyzacje dla ludu... kupilem pronoksa za 0,23 potem dokupilem po 0,22 , 0,20 , 0,15 i dzis po 0,12 mam niecale 60 tys akcji. a dlaczego kupilem bo zobaczylem ze strasznie spadlo , doczytalem ze bedzie uklad wiec pomyslalem , na chlopski rozum, napewno sie odbije coz pozostalo ...czekac chyba