Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Barany udziałowcy sprzedają w dole ~Inwestor 1 2011-12-08 17:00
Emisja obligacji ~bloke 1 2011-12-08 16:59
nowe info ~konrad2002 1 2011-12-08 16:43
czy oni daja łapowke "sprzedajac " ~xxx 1 2011-12-08 16:28
a insiderzy sypią w rynek a wy się cieszycie jak dzieci!! ~piekny 3 2011-12-08 16:15
Po co ta nagonka na odpał ~tytus79 1 2011-12-08 16:11
ale walą strach się bać ~jarjar 1 2011-12-08 16:09
Do 14 grudnia czasu coraz mniej,a obroty malutkie i nie chcą sypać. ~Michał 8 2011-12-08 15:40
RADZE PILNOWAC ~ja 8 2011-12-08 15:02
AT CDN... ferdynand_z_niestepowa 28 2011-12-08 14:58
to co juz po odbicu !! ~ed 4 2011-12-08 14:24
sprzedaja ci co maja srednia 25gr ~xxx 20 2011-12-08 14:13
DO POPATRZENIA ~ja 1 2011-12-08 12:39
Co się dzieje od 9.55 ~Inwestor 9 2011-12-08 11:15
Koniec promocji po 0,13 ~xxx 3 2011-12-08 11:09
czekac na akwizycje oczy wam zbieleją ~art 1 2011-12-08 10:49
CHCECIE ZAROBIC? ~Dejwid 2 2011-12-08 10:47
Chyba dzisiaj macie juz kolejny dowod na granie....nie wyrzucajcie ~xse 1 2011-12-08 10:45
CZYŻBY ZAKUPY UBRANEK NA WEEKEND ? ~imo 5 2011-12-08 10:43
w ciągu 3 min. poszło prawie 3 mln akcji... ~maciejek 7 2011-12-08 10:40
Zasypywanie 0.11 staje się nieskuteczne ~PATROWICZ 14 2011-12-08 10:40
TO by BYŁO na TYLE. ~MAD 8 2011-12-08 09:51
Jeszcze chwila i pęknie 0,14 ~xxx 1 2011-12-08 09:32
SWIETA NA KARKU CZY A AKCJONARIUSZE ZGNOJENI ~Marek 1 2011-12-08 09:18
DO ZAPOZNANIA ~ja 3 2011-12-08 07:58
a dzis jazda w dół - normalka na tym smieciu ! ~ed 3 2011-12-08 07:41
W piątek mamy 0,20 zł ~ja..nek 5 2011-12-07 23:27
ochloncie bo znowu stracicie-cisza na forum ~xxx 14 2011-12-07 22:01
Do zatwierdzenia układu przez sąd zostały tylko 4 sesje. ~Michał 3 2011-12-07 21:58
ZBYSIU,A TY KIEDY POJAWISZ SIĘ TRWALE NA FORUM....??? robert31 3 2011-12-07 21:39
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.