Królik z pewnością przestał sypać akcyjkami. Zresztą dlaczego ma sprzedawać po 8 groni skoro leszcze aż się palą aby kupować po 12 groszy. Tożto 50% drożej. A tak po za tym to cała spekuła już jest obkupiona i czeka na leszczyków coby dali te 12 a może i nawet 14 groni.