|
Czy ktoś wie ile potrzeba czasu...
|
~BR
|
1
|
2011-12-14 11:31
|
|
Łykać Łykać Łykać!!!
|
~piekny
|
1
|
2011-12-14 11:18
|
|
czy wolno juz kupować >>>PYTAM SIĘ JAKO LESZCZ
|
~zakupy
|
3
|
2011-12-14 10:59
|
|
Info jazda
|
~xxx
|
1
|
2011-12-14 10:35
|
|
Info, uklad
|
~Inwestor
|
1
|
2011-12-14 10:35
|
|
Zatwierdzenie układu przez Sąd
|
~procka
|
1
|
2011-12-14 10:34
|
|
Do optymistow: Czemu Smagorowicz sprzedaje ?
|
~cdf
|
10
|
2011-12-14 10:25
|
|
Czy przed infem przewidujecie zmasowany i "wyrezyserowany" zja
|
~cdf
|
3
|
2011-12-14 10:23
|
|
Pronox teraz info że emisja po 1zł i sprzedający po 0.11 mają zawał
|
~fan Zbycha
|
7
|
2011-12-14 10:15
|
|
ma ktos jeszcze srednia 30 gr lub wiecej ????
|
~marek
|
8
|
2011-12-14 07:27
|
|
A co tu taka cisza jakby ktoś bąka puścił?
|
~andrzej
|
1
|
2011-12-13 23:09
|
|
o ktorej jutro spotkanie w sądzie?
|
~sk
|
1
|
2011-12-13 15:35
|
|
zabieraja wam zabawki po 12
|
~xxx
|
5
|
2011-12-13 15:06
|
|
Będzie jednak odpał
|
~Syqu
|
3
|
2011-12-13 14:35
|
|
Czy jutro zawieszą notowania???????Z góry dziękuję za odpowiedź.
|
~Michał
|
11
|
2011-12-13 14:31
|
|
kiedy poznamy tego 3 gracza?
|
~sk
|
2
|
2011-12-13 14:27
|
|
pronox jeszcze tu zarządzi
|
~proncie
|
4
|
2011-12-13 13:17
|
|
KOCHANY PRONKU
|
~ktoś taki
|
1
|
2011-12-13 13:08
|
|
Ludzie ratujcie kase
|
~janek z lasu
|
7
|
2011-12-13 12:32
|
|
sprzedawac bankrutra i zapraszam na JAGO 400% w 2 tyg !!!!
|
~raj
|
16
|
2011-12-13 12:27
|
|
pronox
|
~woden
|
1
|
2011-12-13 12:19
|
|
Pronox odpal
|
~michal
|
5
|
2011-12-13 12:17
|
|
wspinamy sie na 0,20 zł nastepny poziom...
|
~sk
|
4
|
2011-12-13 11:46
|
|
No proszę, teraz Srobercik10zł vel MISZCZU teraz tutaj nagania...
|
~yo
|
2
|
2011-12-13 11:14
|
|
14.12.2011 jest BARDZO WAŻNĄ DATĄ
|
~data
|
15
|
2011-12-13 08:56
|
|
robert31 wracaj na monnari hahaha
|
~mir
|
9
|
2011-12-13 00:46
|
|
po dzisiejszej sesji to jest pewne ze zaliczymy poziom poniżej 10gr
|
~aaggaammaa
|
3
|
2011-12-12 22:40
|
|
Król I Smagorowicz pod sąd za manipulacje kursem.
|
~analityk
|
10
|
2011-12-12 22:07
|
|
Dzień żywych trupów
|
wiechoczko
|
1
|
2011-12-12 21:22
|
|
IGROUP Jutro startuje
|
~Miodzio
|
1
|
2011-12-12 20:27
|