https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2011-12/Zwolanie_WZA_PT_01.12.2011
_29.12.2011_201112010000191310.pdf
DO 14 JEST ZAPISYWANIE SIĘ NA NWZA
14.12.2011 JEST ZATWIERDZENIE PRZEZ SĄD UKŁADU.
ZBIERZNOŚC TERMINÓW i jeśli nie to my nie i.t.d
CO WART JEST OBECNIE PRONOX???
1/ PO UKŁADZIE WIERZYCIELE ZROLUJĄ 72 mil zł długu na akcję obejmując je po 4zł--rewelacja
2/ POSIADA NIERUCHOMOŚCIWATE OK 50mil--słowa chłopa na potwierzienie
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-pronox-chlop-z-mazur,10654178.html
Obecnie pozostały im chyba 2.
Jedna to budynkek biurowy w centrum Katowic (była słołówka Politechniki chyba), odwalona, że aż strach. Warta "na oko" grubo ponad 10 milionów PLN. Może nawet z 20 milionów brutto.
Druga to centrum magazynowe z montownią telewizorów w Sosnowcu czy Dąbrowie. Nie pamiętam dokładnie. Ta druga warta jest kilkadziesiąt milionów. Same zastawy bankowe na niej były chyba na 30 banieczek, a wartość była chyba większa
////////
PRONOX po układzie rozwiązuję rezerwy --REWELACJA --mil. złotych
CZY BĘDZIE TAKA DUŻA EMISJA???????????????
http://www.parkiet.com/artykul/861165-Pronox-Technology--Emisja-bedzie-znacznie-mniejsza.html
W 2009 roku z zapowiedzianej 1,7mild zrobili do dziś ok.200mil
NO i TEN PROJEKT NA OSTATNIĄ CHWILĘ O EMISJI OBLIGACJI-- do 08,12,2011 można było skladać poprawki przez instycjonalnych akcjonariusz.
ale kurs nie wzrośnie do 14.12.2011 -----bo dwie daty sie wykluczają--jest zastraszanie --kumaci wiedzą co mam na myśli
CZEKAMY