|
Pozdrawiam serdecznie tego co tak się męczy...............
|
robert31
|
6
|
2011-12-12 20:01
|
|
WALNE PRONOX - REJESTRACJA
|
~M_M
|
6
|
2011-12-12 19:45
|
|
papier toaletowy - sonda
|
~xxx
|
8
|
2011-12-12 17:15
|
|
Wybicie coraz blizej
|
~Inwestor
|
20
|
2011-12-12 16:19
|
|
ALE LIPA już nie chodzi o samego pronoxa ale o całą giełdę!! :))))
|
~abra cadabra
|
3
|
2011-12-12 15:54
|
|
TA ZABAWA JEST MOŻLIWA DO 14 GRUDNIA bo ulica czeka nie kupuję
|
~hiena
|
1
|
2011-12-12 14:50
|
|
Czy zdążycie postawić odpowiednio dużego batona na 0,11
|
~luter2
|
3
|
2011-12-12 14:47
|
|
i znow nie dadza po 10 kupic
|
~xxx
|
5
|
2011-12-12 14:08
|
|
chyba w grudniu muszą coś tam spłacić
|
~xxxxxx
|
2
|
2011-12-12 13:59
|
|
a wystarczyło słuchać Chłopa z Mazur albo mieć chociaż trochę oleju w
|
~zainteresowany
|
1
|
2011-12-12 13:56
|
|
uwielbiam te chwile strachu akcjonariuszy
|
~xxx
|
1
|
2011-12-12 13:48
|
|
A co to się porobiło,że nagle nie pojawiają się geniusze..............
|
robert31
|
10
|
2011-12-12 13:27
|
|
nikt już nie chce wchodzić w pronka
|
~xxxxxx
|
12
|
2011-12-12 12:47
|
|
zaryzykuję i kupię pronka po 0,08
|
~xxxxxx
|
4
|
2011-12-12 12:43
|
|
Oczywiscie KNF ma w dupie ze ustalili po kryjomy wymiane akcji na niskim
|
~złodzieje
|
2
|
2011-12-12 12:40
|
|
Będziemy bogaci!!!!!!!
|
rysiek1
|
12
|
2011-12-12 12:00
|
|
Nie po to sprzedawałem po 13 aby teraz nabywac po 12 ja chcę 0,08 gr
|
maciej_z_zadupia
|
9
|
2011-12-12 09:17
|
|
oczywiście
|
gosc1313
|
1
|
2011-12-12 08:45
|
|
podbitka na 38gr iście spekulacyjna....
|
~aaggaammaa
|
3
|
2011-12-12 08:00
|
|
do ferdynanda
|
~chlodny_dran
|
1
|
2011-12-11 19:03
|
|
Negatyw
|
~pronoksik
|
5
|
2011-12-11 16:45
|
|
oj leszczyki leszczyki niemacie pojecia o inwestowaniu!teraz to kupowac
|
~roman
|
4
|
2011-12-11 13:54
|
|
pozytyw
|
gosc1313
|
1
|
2011-12-10 23:13
|
|
jak sądzicie
|
gosc1313
|
6
|
2011-12-10 22:00
|
|
tu wszyscy maja srednia 0,10???????????
|
~xxx
|
11
|
2011-12-10 21:42
|
|
Nie widzicie jakie tu ubieranie..
|
~warszawiak
|
1
|
2011-12-10 10:15
|
|
do ferdynand z N.
|
gosc1313
|
2
|
2011-12-10 08:39
|
|
udupili was na pronoxie a wy siedzicie cicho. smagorowicz ma was za c..i
|
~smagorowicz
|
2
|
2011-12-10 08:02
|
|
Chłop z mazur to Król chyba jest...
|
~Arlekin
|
12
|
2011-12-10 02:15
|
|
Szwindel na Pronoxie. Wrzawa wokół ukłądu po to by wyprzedawać akcje
|
~sciema
|
7
|
2011-12-09 22:14
|