Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pozdrawiam serdecznie tego co tak się męczy............... robert31 6 2011-12-12 20:01
WALNE PRONOX - REJESTRACJA ~M_M 6 2011-12-12 19:45
papier toaletowy - sonda ~xxx 8 2011-12-12 17:15
Wybicie coraz blizej ~Inwestor 20 2011-12-12 16:19
ALE LIPA już nie chodzi o samego pronoxa ale o całą giełdę!! :)))) ~abra cadabra 3 2011-12-12 15:54
TA ZABAWA JEST MOŻLIWA DO 14 GRUDNIA bo ulica czeka nie kupuję ~hiena 1 2011-12-12 14:50
Czy zdążycie postawić odpowiednio dużego batona na 0,11 ~luter2 3 2011-12-12 14:47
i znow nie dadza po 10 kupic ~xxx 5 2011-12-12 14:08
chyba w grudniu muszą coś tam spłacić ~xxxxxx 2 2011-12-12 13:59
a wystarczyło słuchać Chłopa z Mazur albo mieć chociaż trochę oleju w ~zainteresowany 1 2011-12-12 13:56
uwielbiam te chwile strachu akcjonariuszy ~xxx 1 2011-12-12 13:48
A co to się porobiło,że nagle nie pojawiają się geniusze.............. robert31 10 2011-12-12 13:27
nikt już nie chce wchodzić w pronka ~xxxxxx 12 2011-12-12 12:47
zaryzykuję i kupię pronka po 0,08 ~xxxxxx 4 2011-12-12 12:43
Oczywiscie KNF ma w dupie ze ustalili po kryjomy wymiane akcji na niskim ~złodzieje 2 2011-12-12 12:40
Będziemy bogaci!!!!!!! rysiek1 12 2011-12-12 12:00
Nie po to sprzedawałem po 13 aby teraz nabywac po 12 ja chcę 0,08 gr maciej_z_zadupia 9 2011-12-12 09:17
oczywiście gosc1313 1 2011-12-12 08:45
podbitka na 38gr iście spekulacyjna.... ~aaggaammaa 3 2011-12-12 08:00
do ferdynanda ~chlodny_dran 1 2011-12-11 19:03
Negatyw ~pronoksik 5 2011-12-11 16:45
oj leszczyki leszczyki niemacie pojecia o inwestowaniu!teraz to kupowac ~roman 4 2011-12-11 13:54
pozytyw gosc1313 1 2011-12-10 23:13
jak sądzicie gosc1313 6 2011-12-10 22:00
tu wszyscy maja srednia 0,10??????????? ~xxx 11 2011-12-10 21:42
Nie widzicie jakie tu ubieranie.. ~warszawiak 1 2011-12-10 10:15
do ferdynand z N. gosc1313 2 2011-12-10 08:39
udupili was na pronoxie a wy siedzicie cicho. smagorowicz ma was za c..i ~smagorowicz 2 2011-12-10 08:02
Chłop z mazur to Król chyba jest... ~Arlekin 12 2011-12-10 02:15
Szwindel na Pronoxie. Wrzawa wokół ukłądu po to by wyprzedawać akcje ~sciema 7 2011-12-09 22:14
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.