Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wystarczy iskra i sru 0,10 ~xxx 1 2011-12-15 10:07
dzisiaj widmo 0,10 ~xxx 10 2011-12-15 10:01
Zapraszam na ABM Solid ,pewne odbicie sie szykuje ~makus 1 2011-12-15 09:26
pytanie do ch z m i ferdka ~xxx 10 2011-12-15 01:56
gks sprzedaje ~konrad2002 6 2011-12-14 21:17
kazdy głupi to potrafi ~jasiek 4 2011-12-14 21:03
Czytać!!! rysiek1 23 2011-12-14 20:10
ALE JAJA==JESZCE NIECH SIĘ OKAŻE ŻE Z EMISJĄ TO WIELKA ŚCIEMA zbycho- 14 2011-12-14 19:44
PRONOXSOWA MAFIA ~OBSERWATOR 5 2011-12-14 19:17
kolejne info czytac ~dziabag 1 2011-12-14 17:56
Ciekawe kiedy leszczyki zrozumieją że tu jest gra tylko do jednej bramki ~zdzichu 3 2011-12-14 17:49
wow znow krol oklamal ~xxx 2 2011-12-14 17:19
pronox ~luter2 1 2011-12-14 16:32
Zasysac papier! ~byczek 3 2011-12-14 16:32
Na logikę, po tak pozytywnym infie paru leszczy się w sidła złapało :))) ~abra cadabra 12 2011-12-14 16:25
Pęknie 0,13 to jedziemy na północ ~xxx 2 2011-12-14 16:25
0,20 gr w tym tygodniu :) ~As 3 2011-12-14 16:24
Korba ! ~grubasek 2 2011-12-14 16:23
info - zatwierdzenie układu ~lop 15 2011-12-14 16:22
a jak sie nie uprawomocni? ~xxx 7 2011-12-14 14:40
ile czasu jest na uprawomocnienie? ~sk 5 2011-12-14 13:30
LUDZIE nie kupujta do końca roku--czekamy aż ci co kupili sprzedadz ~LUDZIE 1 2011-12-14 13:25
arkusz przypominata arkusz biotonu czy kiedys tam fona!!!! ~maniek 1 2011-12-14 13:25
Zawieszenie notowań. ~luter2 5 2011-12-14 13:16
ma byc 11.bez nerwow ~xxx 5 2011-12-14 13:15
Jak nadrukowali papiera po 0,10 groszy to na dzis jeszcze 40 % do przodu ~irus 7 2011-12-14 12:20
Za chwile będzie info,że wczoraj wywalili po 11 groszy i się zesracie. ~Michał 6 2011-12-14 12:09
i po fajerwerkach ~romaniak 12 2011-12-14 11:53
Za 2 3 miesiace zobaczymy co z nami dalej bedze .... ~Marek 2 2011-12-14 11:53
czekam na ruch centrozapu o sprzedazy pronoxa ~xxx 2 2011-12-14 11:39
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.