Tego jestem już pewien , na Midasie jak latał po 60 groszy taki same nastroje były , pomysł z pisaniem do KNF marudzenie , że do kursu biotonu się zbliża i tym podobne a potem jazda na 1,50. Na borku też ta sama sytuacja a teraz tu. Płaczcie dalej to tylko będzie lepiej. PZDR