Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tym z prawej kończy się amunicja ??? co będzie dalej??? coraz mniej stoi ~pap 3 2011-12-16 12:01
czekajacych na 8gr zapraszam na zakupy ~xxx 21 2011-12-16 11:54
już 5baniek obrotu kurde ile to prowizji mnie kosztuje a znikomy wynik ~pap 2 2011-12-16 11:31
4 rundki zrobione i co tak będziemy od siebie brac?przez ile czasu? ~pap 1 2011-12-16 11:17
Uprawomocnienie ~poczatkujacy 1 2011-12-16 11:16
Pozatym większośc gra na 1gr jak to zrobic by pozbawic leszcza złudzeń? ~pap 5 2011-12-16 11:03
nic nie warte akcje!! ~rycho19678 2 2011-12-16 11:01
No i po ile obejmowali pronox? Prawda wychodzi na jaw ~gem 1 2011-12-16 10:59
żadnych widoków gosc1313 1 2011-12-16 10:57
Uświadamiam nieuświadomionych wywołanie lawiny jak to się odbywa??? ~pap 8 2011-12-16 10:45
Akcjonariat ~BR 1 2011-12-16 10:43
realna wycena ~odyn 4 2011-12-16 10:41
Potworzą się korki matołki czas rzucic buhahahahaha choc setkę plis ~pap 1 2011-12-16 10:32
Swięta wyszły bokiem. ~luter2 4 2011-12-16 10:14
Ktoś ma jeszcze złudzenia ~Piekny 8 2011-12-16 10:02
to na ile dzis jedziemy? 6 ,7? ~sk 1 2011-12-16 09:58
tra się wycofac na 0,05 jak tak dalej pójdzie kupi się miliony po cenie ~pap 1 2011-12-16 09:30
A co jesli bedzie info... ~cdf 2 2011-12-16 07:59
Zachowanie Owieczek na Pronoxie ~cdf 1 2011-12-16 07:00
zegar tyka dalej a naiwni dalej swoje ~xxx 4 2011-12-15 23:47
zegar tyka 38-22, 22-10 ~xxx 14 2011-12-15 23:46
zegar tyka 24-22-18 i ...pkc ~xxx 3 2011-12-15 23:44
kolejne 160 000 000 akcji w drodze ~max 14 2011-12-15 23:06
czy aby nie mamy do czynienia z podwojnym dnem ~s.inwest. 3 2011-12-15 21:09
tu nie bedzie obrony 0,10 ~xxx 8 2011-12-15 21:06
Potrójne dno.Nie jest dobrze ~daniel 3 2011-12-15 21:02
Pronox = ATE ~expolzmoney 1 2011-12-15 20:20
nie szarpcie sie, chca nisko wymienic ~xxx 12 2011-12-15 18:54
Wig spada a Pronox nie ,wreszcie akcjonariusze z jajami ~xxx 11 2011-12-15 18:39
szulernia ~jasiek 4 2011-12-15 18:36
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.