|
Tym z prawej kończy się amunicja ??? co będzie dalej??? coraz mniej stoi
|
~pap
|
3
|
2011-12-16 12:01
|
|
czekajacych na 8gr zapraszam na zakupy
|
~xxx
|
21
|
2011-12-16 11:54
|
|
już 5baniek obrotu kurde ile to prowizji mnie kosztuje a znikomy wynik
|
~pap
|
2
|
2011-12-16 11:31
|
|
4 rundki zrobione i co tak będziemy od siebie brac?przez ile czasu?
|
~pap
|
1
|
2011-12-16 11:17
|
|
Uprawomocnienie
|
~poczatkujacy
|
1
|
2011-12-16 11:16
|
|
Pozatym większośc gra na 1gr jak to zrobic by pozbawic leszcza złudzeń?
|
~pap
|
5
|
2011-12-16 11:03
|
|
nic nie warte akcje!!
|
~rycho19678
|
2
|
2011-12-16 11:01
|
|
No i po ile obejmowali pronox? Prawda wychodzi na jaw
|
~gem
|
1
|
2011-12-16 10:59
|
|
żadnych widoków
|
gosc1313
|
1
|
2011-12-16 10:57
|
|
Uświadamiam nieuświadomionych wywołanie lawiny jak to się odbywa???
|
~pap
|
8
|
2011-12-16 10:45
|
|
Akcjonariat
|
~BR
|
1
|
2011-12-16 10:43
|
|
realna wycena
|
~odyn
|
4
|
2011-12-16 10:41
|
|
Potworzą się korki matołki czas rzucic buhahahahaha choc setkę plis
|
~pap
|
1
|
2011-12-16 10:32
|
|
Swięta wyszły bokiem.
|
~luter2
|
4
|
2011-12-16 10:14
|
|
Ktoś ma jeszcze złudzenia
|
~Piekny
|
8
|
2011-12-16 10:02
|
|
to na ile dzis jedziemy? 6 ,7?
|
~sk
|
1
|
2011-12-16 09:58
|
|
tra się wycofac na 0,05 jak tak dalej pójdzie kupi się miliony po cenie
|
~pap
|
1
|
2011-12-16 09:30
|
|
A co jesli bedzie info...
|
~cdf
|
2
|
2011-12-16 07:59
|
|
Zachowanie Owieczek na Pronoxie
|
~cdf
|
1
|
2011-12-16 07:00
|
|
zegar tyka dalej a naiwni dalej swoje
|
~xxx
|
4
|
2011-12-15 23:47
|
|
zegar tyka 38-22, 22-10
|
~xxx
|
14
|
2011-12-15 23:46
|
|
zegar tyka 24-22-18 i ...pkc
|
~xxx
|
3
|
2011-12-15 23:44
|
|
kolejne 160 000 000 akcji w drodze
|
~max
|
14
|
2011-12-15 23:06
|
|
czy aby nie mamy do czynienia z podwojnym dnem
|
~s.inwest.
|
3
|
2011-12-15 21:09
|
|
tu nie bedzie obrony 0,10
|
~xxx
|
8
|
2011-12-15 21:06
|
|
Potrójne dno.Nie jest dobrze
|
~daniel
|
3
|
2011-12-15 21:02
|
|
Pronox = ATE
|
~expolzmoney
|
1
|
2011-12-15 20:20
|
|
nie szarpcie sie, chca nisko wymienic
|
~xxx
|
12
|
2011-12-15 18:54
|
|
Wig spada a Pronox nie ,wreszcie akcjonariusze z jajami
|
~xxx
|
11
|
2011-12-15 18:39
|
|
szulernia
|
~jasiek
|
4
|
2011-12-15 18:36
|