skoro sprzedają poniżej ceny nominału!? to bardzo podejrzane, nie zależy im na kursie tylko upychają jeszcze starą makulaturę bo nawa czeka.KNF - NIE ZROBI NIC BO TO KOLEDZY PO FACHU!!?? jak trzeba to jeszcze dodrukują szkoda słów, tylko pozew zbiorowy do sądu trzeba złożyć tam gdzie była rozprawa to może nie dojść do uprawomocnienia wyroku należy to wziąć pod uwagę. Wszystkim zdesperowanym i oszukanym na tym szwindlu tak bym radził - trzeba się spieszyć bo czasu zostało niewiele- zasięgnąć porady prawnej bo można to zablokować!!!!