Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zbychu sprzedał akcje PRO i uciekł po cichu, z podkulonym ogonkiem... ~chłop z mazur 11 2011-12-17 23:52
przyszłość pronoxa ~Anita 4 2011-12-17 20:18
Do ch z Maz ~chlop 2 2011-12-17 16:52
czeresniak z mazur ~nowyyyyyyyyyyyyyyy 2 2011-12-17 16:49
kluczowy rum ~rufin 4 2011-12-17 15:48
Znow emisja,,,,to tu bedzie 5 gr na bank ~utopiony 3 2011-12-17 11:24
Chłop z mazur z Pronoxu ~Japonka 13 2011-12-16 23:26
chłop z mazur ~max 5 2011-12-16 23:21
Bardzo dziękuję miłemu panu od którego kupiłem po 10gr........ robert31 11 2011-12-16 23:09
500000000 ~melchizedech 1 2011-12-16 22:34
43446529 ~melchizedech 2 2011-12-16 21:44
Ze 100mln akcji zrobili 220mln objeli po 0,10 to100%ZAROBKU tez tak chce ~drukarnia 10 2011-12-16 21:26
Pronox - bankrut czy nowe życie? ~Japonka 1 2011-12-16 20:22
Od jutra UP !!! ~Matrix 6 2011-12-16 18:11
pronox ~danx 12 2011-12-16 17:16
Od jutra Pronox po 0,10zł dla wszystkich! ~bez prawa poboru 7 2011-12-16 16:10
pytanie za 100 pkt. ~ja 4 2011-12-16 15:49
INWESTORZE! ja już sprzedałem, a TY? Nie czekaj na 5gr. Ratuj pieniądze! ~Szlachcic 3 2011-12-16 15:38
ferdku sygnal zakupu jest i obrona czestochowy ~xxx 5 2011-12-16 15:18
widzę, że wszyscy chcą kupić poniżej ceny nominalnej :) ~maciek111 16 2011-12-16 15:14
ponad 75% glosow ta ta chwile jest w rekach mniejszosciowych ~ja 1 2011-12-16 15:07
Baltazar wystaw swoją poczciwą paszczę ~Kacper77 7 2011-12-16 14:03
jak pronox ma byc.... ~sk 1 2011-12-16 14:02
MODERATOR - PRZEGINASZ PAŁĘ ! ferdynand_z_niestepowa 26 2011-12-16 13:56
GRACIE SAMI Z SOBA ---CI CO MAJA --- WAM NIE ODDAJĄ ~ssss 3 2011-12-16 13:48
Zaraz zobaczycie 9 groni ~max 4 2011-12-16 13:40
Ciekawie tu nawet.... ~PRO leszcz 10 2011-12-16 12:50
Kto to wszystko wciąga..... ? ~wolf 3 2011-12-16 12:49
to jak to jest.... ~sk 4 2011-12-16 12:33
przykry widok ale przecież pisało wielu na co się tutaj zanosi ~ddddd 1 2011-12-16 12:06
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.