sa infa o sprzedazy i efekt ludzi bedzie ten sam...tylko wtedy bedzie trzeba ogladac zleconka na K jedno po drugim, bo puszczenie na poczatku jakiegos ladnego pakieciku wygladajacego na kogos wiekszego i zabranie do swojego koszyka, bedzie mozna zauwazyc. ped owieczek bedzie oczywisty...szczegolnie ze powiedzieli o czasie bez nadzieji (tj. do uprawomocnienia sie )... prosze Cie Cytrynko, poogladaj dzisiejsze zleconka na K i na S... Jestes kumata bardziej niz 80% ludzi z FF... Dzieki za analize, Pozdrawiam i zycze milego dnia