|
Odbicie będzie ale z 5 groni na 9groszy
|
~witek
|
1
|
2011-12-15 18:05
|
|
ZNOWU EMISJA
|
~tomasz
|
1
|
2011-12-15 17:49
|
|
Nom leszczyki królik ma dla was znów 10 000 000 nowiutkich akcyjek.
|
~zdzichu
|
1
|
2011-12-15 17:46
|
|
Poinformowani steruja rynkami. my wykłądamy kase, oni zarabiają,
|
~smagorowicz
|
1
|
2011-12-15 17:12
|
|
info
|
~dziabag
|
5
|
2011-12-15 17:06
|
|
Gdzie tu sens i logika
|
~neuświadomiony
|
11
|
2011-12-15 16:59
|
|
Za chwile korba !
|
~trader
|
3
|
2011-12-15 16:56
|
|
------INFOOOO----------------------INFOOOOO--------
|
~szejk,
|
2
|
2011-12-15 16:28
|
|
GPW poszukuje naiwnych leszczy z kasą :)))))))))))))))))))))))))))))))
|
~bez prawa poboru
|
2
|
2011-12-15 16:14
|
|
tego gowna nikt nie chce
|
~xxx
|
9
|
2011-12-15 16:08
|
|
ktos kila minut temu kupil 1 300 000 akcji po 11gr
|
~s.inwest
|
11
|
2011-12-15 15:34
|
|
Po cholerę pchacie te akcje na sprzedaż po 0,11 dajcie ze stówkę na 0,10
|
~pap
|
1
|
2011-12-15 15:09
|
|
GRUBASY SPRZEDAJĄ POD STOLEM --pow 0,20 a karaski babrza się w błocie
|
~sasas
|
5
|
2011-12-15 13:47
|
|
gielda
|
~pechozole
|
1
|
2011-12-15 13:41
|
|
Powiadam wam,nie znacie dnia,ani godziny!
|
~Matrix
|
2
|
2011-12-15 13:24
|
|
Papier zostal odleszczony
|
~obserwator
|
3
|
2011-12-15 13:23
|
|
pod jakie info teraz gracie???
|
~xxx
|
13
|
2011-12-15 13:13
|
|
DO UKŁADU PRZEWALALI I WYMIENIEALI SIĘ AKCJAMI PRZEZ GPW
|
~system
|
4
|
2011-12-15 13:08
|
|
WAŁ!!!!!!
|
rysiek1
|
12
|
2011-12-15 12:46
|
|
Juz wiemy
|
~Inwestor
|
4
|
2011-12-15 12:46
|
|
info nowe
|
~lop
|
2
|
2011-12-15 11:47
|
|
jak łatwo perspektywa sie zmienia, niedawno temu po 20 groszy
|
~ddddd
|
7
|
2011-12-15 11:23
|
|
są tylko dwie opcje pronox stał się bardziej przewidywalny niż petrol
|
~pap
|
1
|
2011-12-15 11:15
|
|
Do 29.12.2011r stoimy
|
~BR
|
1
|
2011-12-15 11:14
|
|
Jak nie ma ruchu to bedzie ubranie od dołu byle miec kase w reku
|
~re
|
2
|
2011-12-15 11:05
|
|
dobra chłopy i kobiety...
|
~sk
|
4
|
2011-12-15 10:57
|
|
NIE ZBIERZECIE JUŻ WIECEJ W TEJ CENIE
|
~hiena
|
1
|
2011-12-15 10:49
|
|
spokojnie pojedziemy w jedynym i realnym kierunku tylko taka jest prawda
|
~pap
|
1
|
2011-12-15 10:44
|
|
Polecam !!
|
~tadek1979
|
1
|
2011-12-15 10:31
|
|
WYKRES NOTOWAŃ Z OSTATNICH 3 m-c POKAZUJĘ jak odbiera się nadzieję
|
~odebrane nadzieję
|
9
|
2011-12-15 10:13
|