Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Odbicie będzie ale z 5 groni na 9groszy ~witek 1 2011-12-15 18:05
ZNOWU EMISJA ~tomasz 1 2011-12-15 17:49
Nom leszczyki królik ma dla was znów 10 000 000 nowiutkich akcyjek. ~zdzichu 1 2011-12-15 17:46
Poinformowani steruja rynkami. my wykłądamy kase, oni zarabiają, ~smagorowicz 1 2011-12-15 17:12
info ~dziabag 5 2011-12-15 17:06
Gdzie tu sens i logika ~neuświadomiony 11 2011-12-15 16:59
Za chwile korba ! ~trader 3 2011-12-15 16:56
------INFOOOO----------------------INFOOOOO-------- ~szejk, 2 2011-12-15 16:28
GPW poszukuje naiwnych leszczy z kasą :))))))))))))))))))))))))))))))) ~bez prawa poboru 2 2011-12-15 16:14
tego gowna nikt nie chce ~xxx 9 2011-12-15 16:08
ktos kila minut temu kupil 1 300 000 akcji po 11gr ~s.inwest 11 2011-12-15 15:34
Po cholerę pchacie te akcje na sprzedaż po 0,11 dajcie ze stówkę na 0,10 ~pap 1 2011-12-15 15:09
GRUBASY SPRZEDAJĄ POD STOLEM --pow 0,20 a karaski babrza się w błocie ~sasas 5 2011-12-15 13:47
gielda ~pechozole 1 2011-12-15 13:41
Powiadam wam,nie znacie dnia,ani godziny! ~Matrix 2 2011-12-15 13:24
Papier zostal odleszczony ~obserwator 3 2011-12-15 13:23
pod jakie info teraz gracie??? ~xxx 13 2011-12-15 13:13
DO UKŁADU PRZEWALALI I WYMIENIEALI SIĘ AKCJAMI PRZEZ GPW ~system 4 2011-12-15 13:08
WAŁ!!!!!! rysiek1 12 2011-12-15 12:46
Juz wiemy ~Inwestor 4 2011-12-15 12:46
info nowe ~lop 2 2011-12-15 11:47
jak łatwo perspektywa sie zmienia, niedawno temu po 20 groszy ~ddddd 7 2011-12-15 11:23
są tylko dwie opcje pronox stał się bardziej przewidywalny niż petrol ~pap 1 2011-12-15 11:15
Do 29.12.2011r stoimy ~BR 1 2011-12-15 11:14
Jak nie ma ruchu to bedzie ubranie od dołu byle miec kase w reku ~re 2 2011-12-15 11:05
dobra chłopy i kobiety... ~sk 4 2011-12-15 10:57
NIE ZBIERZECIE JUŻ WIECEJ W TEJ CENIE ~hiena 1 2011-12-15 10:49
spokojnie pojedziemy w jedynym i realnym kierunku tylko taka jest prawda ~pap 1 2011-12-15 10:44
Polecam !! ~tadek1979 1 2011-12-15 10:31
WYKRES NOTOWAŃ Z OSTATNICH 3 m-c POKAZUJĘ jak odbiera się nadzieję ~odebrane nadzieję 9 2011-12-15 10:13
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.