|
zacztany pronox
|
~ktos
|
24
|
2011-12-19 20:36
|
|
szok ! Pronox dzis na zero !
|
~ddddd
|
4
|
2011-12-19 18:14
|
|
500 % do końca marca
|
~wolf
|
3
|
2011-12-19 17:13
|
|
Allegro przejmuje Agito...
|
~PAKO
|
2
|
2011-12-19 16:50
|
|
jak nie wiecie do czego doprowadzają grube emisje to wystarczy spojrzeć
|
~ddddd
|
2
|
2011-12-19 15:57
|
|
tak jak pisałem dzielimy nominał na pół !!!!
|
~ed
|
5
|
2011-12-19 14:14
|
|
Król , chłop z mazur ,Jawoszek ?
|
~art
|
10
|
2011-12-19 14:14
|
|
muszę lecieć gwiazdorki pilnujcie kursu :))
|
~abra cadabra
|
1
|
2011-12-19 14:11
|
|
czas sie konczy
|
~jaja
|
3
|
2011-12-19 13:52
|
|
łapcie puki mozna bo promocja sie konczy ;)
|
~procho
|
1
|
2011-12-19 13:33
|
|
sztuczne kupno po 9gr, tego nikt nie chce nawet za taka cene buhaha
|
~nedza
|
8
|
2011-12-19 13:08
|
|
do konca tygodnia 7 gr...wy niewidzicie jak sypia sprytnie.
|
~BuRzUj
|
2
|
2011-12-19 13:00
|
|
o chlopie z mazur...
|
~sdf
|
3
|
2011-12-19 12:45
|
|
Kiedy nastapi uprawomocnienie wyroku
|
~akcjonariusz
|
11
|
2011-12-19 12:44
|
|
sprzedają po 10, teraz juz wiecie ze akcje są darmowe dla uprzywilejowan
|
~dymacze
|
2
|
2011-12-19 12:41
|
|
tego juz za wiele
|
~abra cadabra
|
6
|
2011-12-19 12:36
|
|
pronox czas konsolidacji
|
~tomek
|
2
|
2011-12-19 12:36
|
|
Technika dla uratownych dziś moich nielicznych fanów
|
~konkret
|
43
|
2011-12-19 12:26
|
|
tu będzie grubo!
|
~niki
|
3
|
2011-12-19 11:27
|
|
gdzie sa akcje ?
|
~jaja
|
6
|
2011-12-19 09:57
|
|
gdzie są ci "opluci" przez zarząd pronoxu co kupowali po 0.2X?
|
~petroklauny
|
3
|
2011-12-19 00:19
|
|
Do Chłopa z mazur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~japa
|
32
|
2011-12-18 22:55
|
|
jakie są szanse
|
gosc1313
|
5
|
2011-12-18 22:21
|
|
IGROUP miał kopenhage PRONOX ma chłopa....
|
~aaggaammaaa
|
2
|
2011-12-18 17:56
|
|
Nie chcę nikogo naciągać na nic, ale ..
|
~cytryna
|
16
|
2011-12-18 17:38
|
|
Główni udziałowcy sprzedali akcje na gpw i mają kasę na tanią emisję
|
~wycyckany
|
4
|
2011-12-18 17:18
|
|
CAŁA PRAWDA O WASZYM GURU CHŁOPIE Z MAZUR, ZAWSZE BEDZIE WAS DYMAŁ
|
~japa
|
1
|
2011-12-18 15:37
|
|
Czy ta emisja to pewne czy pogloski...
|
~juz tam jade
|
1
|
2011-12-18 09:14
|
|
Napiętnować Ireneusza KROLA za jego haniebne czyny na społkach
|
~nedza
|
1
|
2011-12-18 01:13
|
|
wszyscy żygają KROLEM, oszukał na czp, pro, gks. doprowadził do przecen
|
~nedza
|
1
|
2011-12-18 00:34
|