Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
zacztany pronox ~ktos 24 2011-12-19 20:36
szok ! Pronox dzis na zero ! ~ddddd 4 2011-12-19 18:14
500 % do końca marca ~wolf 3 2011-12-19 17:13
Allegro przejmuje Agito... ~PAKO 2 2011-12-19 16:50
jak nie wiecie do czego doprowadzają grube emisje to wystarczy spojrzeć ~ddddd 2 2011-12-19 15:57
tak jak pisałem dzielimy nominał na pół !!!! ~ed 5 2011-12-19 14:14
Król , chłop z mazur ,Jawoszek ? ~art 10 2011-12-19 14:14
muszę lecieć gwiazdorki pilnujcie kursu :)) ~abra cadabra 1 2011-12-19 14:11
czas sie konczy ~jaja 3 2011-12-19 13:52
łapcie puki mozna bo promocja sie konczy ;) ~procho 1 2011-12-19 13:33
sztuczne kupno po 9gr, tego nikt nie chce nawet za taka cene buhaha ~nedza 8 2011-12-19 13:08
do konca tygodnia 7 gr...wy niewidzicie jak sypia sprytnie. ~BuRzUj 2 2011-12-19 13:00
o chlopie z mazur... ~sdf 3 2011-12-19 12:45
Kiedy nastapi uprawomocnienie wyroku ~akcjonariusz 11 2011-12-19 12:44
sprzedają po 10, teraz juz wiecie ze akcje są darmowe dla uprzywilejowan ~dymacze 2 2011-12-19 12:41
tego juz za wiele ~abra cadabra 6 2011-12-19 12:36
pronox czas konsolidacji ~tomek 2 2011-12-19 12:36
Technika dla uratownych dziś moich nielicznych fanów ~konkret 43 2011-12-19 12:26
tu będzie grubo! ~niki 3 2011-12-19 11:27
gdzie sa akcje ? ~jaja 6 2011-12-19 09:57
gdzie są ci "opluci" przez zarząd pronoxu co kupowali po 0.2X? ~petroklauny 3 2011-12-19 00:19
Do Chłopa z mazur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~japa 32 2011-12-18 22:55
jakie są szanse gosc1313 5 2011-12-18 22:21
IGROUP miał kopenhage PRONOX ma chłopa.... ~aaggaammaaa 2 2011-12-18 17:56
Nie chcę nikogo naciągać na nic, ale .. ~cytryna 16 2011-12-18 17:38
Główni udziałowcy sprzedali akcje na gpw i mają kasę na tanią emisję ~wycyckany 4 2011-12-18 17:18
CAŁA PRAWDA O WASZYM GURU CHŁOPIE Z MAZUR, ZAWSZE BEDZIE WAS DYMAŁ ~japa 1 2011-12-18 15:37
Czy ta emisja to pewne czy pogloski... ~juz tam jade 1 2011-12-18 09:14
Napiętnować Ireneusza KROLA za jego haniebne czyny na społkach ~nedza 1 2011-12-18 01:13
wszyscy żygają KROLEM, oszukał na czp, pro, gks. doprowadził do przecen ~nedza 1 2011-12-18 00:34
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.