Sorki że pytam ale jestem tu nowa . Czy emisja nowych akcji jest już ;-)faktem do zrealizowania czy tylko puszczoną pogłoską co by postraszyć ? I czy jest to prawda to będzie ich aż tak dużo czy może byc ich mniej ? Z góry dziękuje za mądre odpowiedzi