Nie umiecie nawet porządnie ESPI napisać. Pijany był ten, co to wybazgrał w nocy!? Umowa dotyczy zapytania nr. 7, a gdzie zapytania 5 i 6 o których była mowa w pierwotnym ESPI z kwietnia!? Gdzie kwota umowy!? Ta spółka istnieje już chyba tylko po to, żeby Luma ostatecznie wyszła z tej inwestycji na dużym plusie. A jak? A przez ciągły druk akcji po 0,50zł i walenie nimi w rynek powyżej lub w okolicach 1zł. TRAGEDIA. I nie, nie jestem trolem, bardzo wierzyłem i kibicowałem tej spółce, ale widać, że nawet nowy prezes nie pomógł, dobre produkty nie pomagają, kontrakty rządowe nie pomagają (bo spółka wygrywa tylko te pomniejsze). Nie wiem, co tu musiałoby się wydarzyć. Ja wychodzę i zapominam.