| Będą wyniki na czas ? | ~Kubek | 2 | 2026-04-23 10:27 |
| DZISIAJ | ~INWESTOR | 20 | 2026-04-23 10:10 |
| Balonik | ~Kubek | 2 | 2026-04-22 15:23 |
| WAZNY MOMENT | ~INWESTOR | 4 | 2026-04-22 12:31 |
| Umowa | ~tk | 3 | 2026-04-21 22:02 |
| O co chodzi emisja po 50 gr a tu pompują wydmuchę :) | ~Tamek | 8 | 2026-04-21 11:44 |
| Ale | ~misio | 7 | 2026-04-21 09:18 |
| Podbitki | ~pawsta | 1 | 2026-04-19 22:10 |
| potwór się budzi | ~MEGAWONSZ | 4 | 2026-04-19 21:27 |
| Co jest? | ~misio | 1 | 2026-04-17 11:58 |
| jak ten potwór się zbiera | ~MEGAWONSZ | 1 | 2026-04-17 11:56 |
| Max 45groszy | ~Sk | 12 | 2026-04-11 22:46 |
| Na 1 zl | ~Zzz | 11 | 2026-04-07 15:39 |
| 1.20 | ~FONTANNA | 31 | 2026-04-07 10:21 |
Spodziewane wyniki.
|
alwit | 3 | 2026-04-04 22:26 |
| Jak tam? | ~misio | 14 | 2026-03-31 17:05 |
| Nowe akcje wychodzą | ~pawsta | 14 | 2026-03-31 16:47 |
| Czy uda się po 1.43 odkupić czy lepiej odczekać jeszcze,może niżej dadz | ~Madzia | 6 | 2026-03-28 06:24 |
| Piwnica 0,97 | technik--at | 2 | 2026-03-27 16:59 |
| I zaraz plusy | technik-at | 18 | 2026-03-27 15:05 |
| FONTANNA ktoś się podszywa ip 37.31.20 | ~FONTANNA | 1 | 2026-03-27 11:10 |
| I zaraz minusy | technik--at | 14 | 2026-03-27 11:04 |
| Drukarnia akcji pracuję pełną parą | ~Drex | 19 | 2026-03-27 09:08 |
| Rząd bierze się za buty | ~górnik | 9 | 2026-03-23 13:23 |
| Jak tam wasza perełka? | ~Jadzia | 63 | 2026-03-20 15:31 |
| Pieniądze z SAFE i tak będą! | ~Morświn | 9 | 2026-03-18 15:21 |
| Co tu taka cisza. | ~misio | 4 | 2026-03-16 15:05 |
| Czy to dziś odrobi czy realizować zyski dalej będą? | ~Ile | 5 | 2026-03-16 12:00 |
| A co to? | ~misio | 1 | 2026-03-16 10:45 |
| Niech | ~misio | 1 | 2026-03-16 09:16 |