Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Będą wyniki na czas ? ~Kubek 2 2026-04-23 10:27
DZISIAJ ~INWESTOR 20 2026-04-23 10:10
Balonik ~Kubek 2 2026-04-22 15:23
WAZNY MOMENT ~INWESTOR 4 2026-04-22 12:31
Umowa ~tk 3 2026-04-21 22:02
O co chodzi emisja po 50 gr a tu pompują wydmuchę :) ~Tamek 8 2026-04-21 11:44
Ale ~misio 7 2026-04-21 09:18
Podbitki ~pawsta 1 2026-04-19 22:10
potwór się budzi ~MEGAWONSZ 4 2026-04-19 21:27
Co jest? ~misio 1 2026-04-17 11:58
jak ten potwór się zbiera ~MEGAWONSZ 1 2026-04-17 11:56
Max 45groszy ~Sk 12 2026-04-11 22:46
Na 1 zl ~Zzz 11 2026-04-07 15:39
1.20 ~FONTANNA 31 2026-04-07 10:21
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Spodziewane wyniki. alwit 3 2026-04-04 22:26
Jak tam? ~misio 14 2026-03-31 17:05
Nowe akcje wychodzą ~pawsta 14 2026-03-31 16:47
Czy uda się po 1.43 odkupić czy lepiej odczekać jeszcze,może niżej dadz ~Madzia 6 2026-03-28 06:24
Piwnica 0,97 technik--at 2 2026-03-27 16:59
I zaraz plusy technik-at 18 2026-03-27 15:05
FONTANNA ktoś się podszywa ip 37.31.20 ~FONTANNA 1 2026-03-27 11:10
I zaraz minusy technik--at 14 2026-03-27 11:04
Drukarnia akcji pracuję pełną parą ~Drex 19 2026-03-27 09:08
Rząd bierze się za buty ~górnik 9 2026-03-23 13:23
Jak tam wasza perełka? ~Jadzia 63 2026-03-20 15:31
Pieniądze z SAFE i tak będą! ~Morświn 9 2026-03-18 15:21
Co tu taka cisza. ~misio 4 2026-03-16 15:05
Czy to dziś odrobi czy realizować zyski dalej będą? ~Ile 5 2026-03-16 12:00
A co to? ~misio 1 2026-03-16 10:45
Niech ~misio 1 2026-03-16 09:16
[x]
PROTEKTOR 0,33% 1,22 2026-06-23 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.