|
PROTEKTOR I MARVIPOL
|
~xxx
|
1
|
2011-04-13 15:57
|
|
Trochę AT nie zaszkodzi :)
|
~New_Balance
|
1
|
2011-04-13 12:40
|
|
Protektor złożył ofertę na Befado
|
~me
|
17
|
2011-04-13 11:54
|
|
W butach trzeba chodzić bo inaczej się nie da :)
|
~New_Balance
|
3
|
2011-04-08 07:13
|
|
buty w betonowych skarpetkach
|
~KoZaczek
|
2
|
2011-04-07 10:05
|
|
Protektor - systematyczny wzrost
|
~cenzura
|
14
|
2011-04-06 19:10
|
|
protektor
|
~inwestor
|
1
|
2011-04-03 18:54
|
|
ERG kontra Protektor
|
~New_Balance
|
1
|
2011-03-31 14:28
|
|
PROTEKTOR BEDA WZROSTY KTOS LADUJE DO WORA
|
~ccc
|
9
|
2011-03-31 10:20
|
|
Protektor - kolejna pakietówka
|
~U-boot
|
2
|
2011-03-30 09:11
|
|
czy dziś przebije 6 pln?
|
~Eduardo
|
5
|
2011-03-28 15:46
|
|
ING dlalej ładuje do wora akcje Protektora;)
|
~xxx
|
7
|
2011-03-25 23:42
|
|
Dobre tło do wzrostów Protektora
|
~New_Balance
|
6
|
2011-03-24 10:41
|
|
no to lecimy na 6.5-6.7
|
~LZPesik
|
1
|
2011-03-24 09:17
|
|
Dziś obrociki jakieś się pojawiły idzie wiosna :)
|
~New_Balance
|
1
|
2011-03-23 10:05
|
|
PROTEKTOR polecany przez PUls Biznesu i BGZ
|
~xx
|
3
|
2011-03-22 17:28
|
|
Sztirlic poleca Protektora :) a wiosna już blisko :)
|
~New_Balance
|
2
|
2011-03-22 08:52
|
|
Protektor - oaza spokoju :)
|
~New_Balance
|
11
|
2011-03-19 12:44
|
|
Dzis znow ktos sprzedaje i kupuje spore pakiety !
|
~kazik
|
8
|
2011-03-17 11:15
|
|
Koniec kwartału
|
~New_Balance
|
6
|
2011-03-16 07:16
|
|
Uwaga na WIG20 !!!
|
~New_Blance
|
1
|
2011-03-08 12:38
|
|
Quo vadis,PRT ?
|
~ble
|
1
|
2011-03-05 09:49
|
|
otwarcie
|
octopus
|
4
|
2011-03-04 12:39
|
|
Dla osłody serc.Czy ktoś widzi podobieństwo ?
|
~ble
|
2
|
2011-03-02 10:46
|
|
Dzis spry ruch na papierku !
|
~kazik
|
1
|
2011-03-02 10:08
|
|
ale piekne obroty i ta rekomendacja Super info
|
~xxxx
|
15
|
2011-03-02 05:50
|
|
Skup akcji - potencjalny
|
~New_Balance
|
5
|
2011-03-01 12:54
|
|
Zarząd PROTEKTOR S.A informuje, że w dniu 28 lutego 2011 r. powziął info
|
~admiral
|
1
|
2011-03-01 08:31
|
|
Pełna analiza do poczytania
|
~ja
|
1
|
2011-02-25 12:21
|
|
Rozszerzenie tekstu reko bo widzę że tutaj tylko wycinek całości dali :)
|
~New_Balance
|
1
|
2011-02-25 11:50
|