Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Weszło po 4.83 wczoraj :) ~New_Balance 8 2011-05-19 09:27
dokupione po 4.63 :) :) ~New_Balance 1 2011-05-18 15:37
gniotą dalej ~dan 2 2011-05-18 09:49
Po 4.85 stoję z małym woreczkiem :) ~New_Balance 9 2011-05-18 06:59
o co chodzi? ~Marcin 7 2011-05-17 18:55
Korekta w locie ~inwestor 4 2011-05-17 15:14
Doskonały moment na zakup lub dokup :) ~New_Balance 8 2011-05-17 14:48
Wyniki ~xxx 6 2011-05-17 11:00
Protektor przejmie Befado !!!!! ~New_Balance 11 2011-05-16 19:06
Są szanse , na zakończenie dziś korekty na WIG20 :) ~New_Balance 4 2011-05-12 16:39
dawno nie widziałem takiego shitu ~dan 5 2011-05-11 17:33
NOWA UMOWA NA BUCIKI ~anonim 15 2011-05-11 13:35
Szykuje nam się zawierucha na wig20 ~New_Balance 5 2011-05-05 10:09
Szybka inwestycja - będzie sie działo :) ~New_Balance 8 2011-05-04 12:59
Kontrakt z AMW to nie wszystko czekają na więcej :) ~New_Balance 12 2011-04-29 16:27
· Protektor miał 6,69 mln zł zysku netto w 2010 r., wzrost o 45, ~xxxx 2 2011-04-29 14:05
Nie ma chętnych do sprzedawania przy 5.50 :) ~New_Balance 5 2011-04-27 21:05
Nasłuchiwać wieści z Delhi ~prot 3 2011-04-27 19:29
PROTEKTOR: Umowa znacząca ~anonim 1 2011-04-27 16:07
Zalecenie kupuj od kolejnego DM :) - może się komuś przyda :) ~New_Balance 3 2011-04-27 15:59
Współpraca z niemieckim producentem obuwia technologicznego !!!!!! ~New_Balance 4 2011-04-26 14:57
Rekomendacja ~kozaczek 2 2011-04-21 20:19
Protektor chce przejąć spółkę niemiecką o rocznych obrotach 35 mln ~anonim 27 2011-04-20 12:16
60 % zysku w rok tyle dał Protektor :) ~New_Balance 4 2011-04-20 11:19
Maszyna do hiperbolicznych wzrostów ~kozaczek 2 2011-04-19 12:25
LZPS - piekny kontrakt na buty dla armii za 10 mln ~devald 38 2011-04-17 15:52
i co dalej z butem? ~LZPesik 2 2011-04-15 10:38
Protektor AT ~z języczkiem 7 2011-04-14 19:43
współpraca z armią indyjską ~he 7 2011-04-14 09:35
kontrakt Prabos ~we 2 2011-04-13 21:13
[x]
PROTEKTOR -1,96% 1,20 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.