Abstrahując czy ktoś widzi tu jakieś AT czy nie :) czy ktoś widzi sens stosowania AT czy nie .
Uprzejmie informuję szanowne gremium co następuję :
perspektywa horyzontu miesięczna : wspominałem już (chyba) , że dużym pozytywem jest fakt wejścia w ruch boczny nad połową świecy z miesiąca kwietnia 2010 r, taki układ informuję nas o tym , że walor szykuje się do dalszego ruchu na północ. Oczywiście nie można stwierdzić tego na 100 % bo na giełdzie pewników nie ma :) ale na 51 % na pewno tak :) Obecnie weszliśmy w fazę konsolidacji na tzw wyższej półce, zobaczcie , że zakresem tego ruchu jest świeca z miesiąca stycznia 2011. Zatem wybicie najszybsze pójdzie z tej świecy. Obecną fazę określiłbym jako zawężenie ruchów przed wybiciem . Jako cichy i zdecydowanie optymistyczny akcjonariusz Protusia oczekuję wybicia górą na co wykres miesięczny wskazuje :) Pozdrawiam wszystkich niezależnie od płci , wyznania i zapatrywań politycznych (oprócz komunistów) :) :)