Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
co z dzialka? ~dan 9 2013-01-07 07:27
A może NG 2 łyknie ,,Protektora'' ? ~anonim 1 2013-01-03 14:20
rajd świętego mikołaja ~kozaczek 12 2012-12-28 08:30
beznadziejne wyniki ~fajlo 15 2012-11-27 17:35
Na stronie Protektora SA znajduje się cieplutkie info ~ble 27 2012-11-14 10:32
walne, cos ktos wie? ~dan 3 2012-11-12 17:21
brawo dla akcjonariuszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Eduardo 6 2012-11-10 11:25
Byk tygodnia .... ~takijeden 13 2012-11-06 21:51
Kto zbiera z rynku akcje ? ~maciej 12 2012-10-31 16:30
Sytuacja na Protektorze . ~arek 16 2012-10-28 13:49
Skąd mają taki towar ? ; ) ~ble 3 2012-10-25 09:54
http://www.fujiwara.com.br/ - inwestor branzowy ~fajlo 3 2012-10-24 04:46
kibel ~corpse 6 2012-10-23 14:42
NWZA 09.11.2012 poszukiwanie inwestora strategicznego ~miszcz 9 2012-10-15 11:16
pewnie... ~gonzales 9 2012-10-12 11:27
ale jakis fundusz znowu zassal ~eso 2 2012-10-10 11:12
Wybicie wieloletniej linii trendu spadkowego !!!!! ~Obserwator 9 2012-10-04 12:55
Czyzby zaczynaly sie wzrosty ? ~kazik 2 2012-10-04 09:56
Wracamy do górnego pułapu konsolidacji ~Obserwator 3 2012-10-02 08:01
Akcjonariusz zwiększa zaangażowanie ~corpse 15 2012-10-01 22:26
Prabos plus - sprzedane i co dalej ~trans 11 2012-09-25 12:36
Konsolidacja trwa ~Obserwator 6 2012-09-25 10:23
rewelacja na podeszwie ~Kozaczek 83 2012-09-18 14:13
Protektor. Siedziba i zakład na sprzedaż ~fajlp 3 2012-09-13 12:21
Kur(w)iozalna osobliwość ... ~ble 15 2012-09-11 23:52
Wyniki ~xxx 8 2012-09-05 20:41
Jak to jest z tym protektorem ? ~mieczyslaw 23 2012-08-31 11:12
Sytuacja na Protektorze ~jerzy 17 2012-08-02 23:26
Abeba ~w. 5 2012-07-17 17:43
po raz pierwszy,po raz drugi , po raz trzeci ... sprzedane ~zdezorientowany 9 2012-07-16 19:05
[x]
PROTEKTOR -0,82% 1,21 2026-06-24 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.