|
co z dzialka?
|
~dan
|
9
|
2013-01-07 07:27
|
|
A może NG 2 łyknie ,,Protektora'' ?
|
~anonim
|
1
|
2013-01-03 14:20
|
|
rajd świętego mikołaja
|
~kozaczek
|
12
|
2012-12-28 08:30
|
|
beznadziejne wyniki
|
~fajlo
|
15
|
2012-11-27 17:35
|
|
Na stronie Protektora SA znajduje się cieplutkie info
|
~ble
|
27
|
2012-11-14 10:32
|
|
walne, cos ktos wie?
|
~dan
|
3
|
2012-11-12 17:21
|
|
brawo dla akcjonariuszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Eduardo
|
6
|
2012-11-10 11:25
|
|
Byk tygodnia ....
|
~takijeden
|
13
|
2012-11-06 21:51
|
|
Kto zbiera z rynku akcje ?
|
~maciej
|
12
|
2012-10-31 16:30
|
|
Sytuacja na Protektorze .
|
~arek
|
16
|
2012-10-28 13:49
|
|
Skąd mają taki towar ? ; )
|
~ble
|
3
|
2012-10-25 09:54
|
|
http://www.fujiwara.com.br/ - inwestor branzowy
|
~fajlo
|
3
|
2012-10-24 04:46
|
|
kibel
|
~corpse
|
6
|
2012-10-23 14:42
|
|
NWZA 09.11.2012 poszukiwanie inwestora strategicznego
|
~miszcz
|
9
|
2012-10-15 11:16
|
|
pewnie...
|
~gonzales
|
9
|
2012-10-12 11:27
|
|
ale jakis fundusz znowu zassal
|
~eso
|
2
|
2012-10-10 11:12
|
|
Wybicie wieloletniej linii trendu spadkowego !!!!!
|
~Obserwator
|
9
|
2012-10-04 12:55
|
|
Czyzby zaczynaly sie wzrosty ?
|
~kazik
|
2
|
2012-10-04 09:56
|
|
Wracamy do górnego pułapu konsolidacji
|
~Obserwator
|
3
|
2012-10-02 08:01
|
|
Akcjonariusz zwiększa zaangażowanie
|
~corpse
|
15
|
2012-10-01 22:26
|
|
Prabos plus - sprzedane i co dalej
|
~trans
|
11
|
2012-09-25 12:36
|
|
Konsolidacja trwa
|
~Obserwator
|
6
|
2012-09-25 10:23
|
|
rewelacja na podeszwie
|
~Kozaczek
|
83
|
2012-09-18 14:13
|
|
Protektor. Siedziba i zakład na sprzedaż
|
~fajlp
|
3
|
2012-09-13 12:21
|
|
Kur(w)iozalna osobliwość ...
|
~ble
|
15
|
2012-09-11 23:52
|
|
Wyniki
|
~xxx
|
8
|
2012-09-05 20:41
|
|
Jak to jest z tym protektorem ?
|
~mieczyslaw
|
23
|
2012-08-31 11:12
|
|
Sytuacja na Protektorze
|
~jerzy
|
17
|
2012-08-02 23:26
|
|
Abeba
|
~w.
|
5
|
2012-07-17 17:43
|
|
po raz pierwszy,po raz drugi , po raz trzeci ... sprzedane
|
~zdezorientowany
|
9
|
2012-07-16 19:05
|