Jak myślicie- kupili by naszego Protka?
Może by im zaproponować?
To by było dobre(moim zdaniem) rozwiązanie dla nas akcjonariuszy i całej firmy.
Tam jest lepsze zarządzanie i NG 2 coraz lepiej prosperuje.
Ostatnio czytałem że myślą o zwiększeniu udziałów w rynkach Europy środkowej
i wschodniej.
Ogólnie trochę żałuje że nie zainteresowałem się parę lat temu CCC :-(
Pozdrawiam