Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
spólka ciekawa ~tadek 2 2015-10-16 19:49
spólka zapomniana ~tadek 1 2015-10-16 14:22
nowa hala ~nieto 3 2015-10-16 12:47
gdzie ~tadek 2 2015-10-13 16:53
widzę ~bolek 1 2015-10-13 15:52
Jutro dalsze spadki ???? ~flaszka 4 2015-10-12 22:56
dywidenda agusienka11 2 2015-10-12 22:31
dywidenda juz zaparkowana ~morro24 1 2015-10-12 21:47
dlaczego spada ?? ~flaszka 6 2015-10-12 21:42
spólka ciekawa ~mari0 1 2015-10-12 17:10
Co się dzieje ? ? ~zaniepokojony 7 2015-10-12 16:15
kiedy wypłata dywidendy ? ~zygaa51 5 2015-10-09 17:22
protek w australii ~mariolka 1 2015-10-05 15:50
Scenariusz na najbliższe tygodnie? toujours 8 2015-10-05 15:20
Pięknie ~olo 1 2015-09-22 09:25
5 sesji do dywidendy toujours 11 2015-09-21 13:24
Kierunek 6 zł ? ~zadowolony 16 2015-09-21 04:10
ARP przedłużyła Protektorowi pobyt na terenie mieleckiej SSE ~helios 2 2015-09-18 16:31
Protektor planuje skup do 3.804.320 akcji ~pprp 15 2015-09-09 17:15
za 9 miesięcy nowa hala produkcyjna ~nieto 10 2015-09-06 20:12
Kiszyniów - zielone ludziki ~kiszyniowec 1 2015-09-06 19:25
Protektor w portfelu fundamentalnym DM Millennium na wrzesień ~krag 1 2015-09-03 15:23
Zbijanie ceny pod dywidendę ~wsz 2 2015-09-03 10:26
dla akcjonariuszy, obecnych i potencjalnych ~max 2 2015-09-01 19:52
Raport już 31.08.15 !! ~obserwator 13 2015-09-01 13:08
CZYNNIKI NEGATYWNE (trochę ich jest) werevulth 1 2015-08-31 14:10
roczny EPS już 0,38 na akcje!!!! ~nieto 1 2015-08-31 10:24
Spokojnie akcji dla wszystkich wystarczy :) ~Wiktor 6 2015-08-30 16:13
Protektor to jest siła :) ~Kimdzongun 2 2015-08-27 17:13
Najbliższy przystanek 4 zł ? ~sam 12 2015-08-27 16:58
[x]
PROTEKTOR -2,10% 1,21 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.