| spólka ciekawa | ~tadek | 2 | 2015-10-16 19:49 |
| spólka zapomniana | ~tadek | 1 | 2015-10-16 14:22 |
| nowa hala | ~nieto | 3 | 2015-10-16 12:47 |
| gdzie | ~tadek | 2 | 2015-10-13 16:53 |
| widzę | ~bolek | 1 | 2015-10-13 15:52 |
| Jutro dalsze spadki ???? | ~flaszka | 4 | 2015-10-12 22:56 |
| dywidenda | agusienka11 | 2 | 2015-10-12 22:31 |
| dywidenda juz zaparkowana | ~morro24 | 1 | 2015-10-12 21:47 |
| dlaczego spada ?? | ~flaszka | 6 | 2015-10-12 21:42 |
| spólka ciekawa | ~mari0 | 1 | 2015-10-12 17:10 |
| Co się dzieje ? ? | ~zaniepokojony | 7 | 2015-10-12 16:15 |
| kiedy wypłata dywidendy ? | ~zygaa51 | 5 | 2015-10-09 17:22 |
| protek w australii | ~mariolka | 1 | 2015-10-05 15:50 |
| Scenariusz na najbliższe tygodnie? | toujours | 8 | 2015-10-05 15:20 |
| Pięknie | ~olo | 1 | 2015-09-22 09:25 |
| 5 sesji do dywidendy | toujours | 11 | 2015-09-21 13:24 |
| Kierunek 6 zł ? | ~zadowolony | 16 | 2015-09-21 04:10 |
| ARP przedłużyła Protektorowi pobyt na terenie mieleckiej SSE | ~helios | 2 | 2015-09-18 16:31 |
| Protektor planuje skup do 3.804.320 akcji | ~pprp | 15 | 2015-09-09 17:15 |
| za 9 miesięcy nowa hala produkcyjna | ~nieto | 10 | 2015-09-06 20:12 |
| Kiszyniów - zielone ludziki | ~kiszyniowec | 1 | 2015-09-06 19:25 |
| Protektor w portfelu fundamentalnym DM Millennium na wrzesień | ~krag | 1 | 2015-09-03 15:23 |
| Zbijanie ceny pod dywidendę | ~wsz | 2 | 2015-09-03 10:26 |
| dla akcjonariuszy, obecnych i potencjalnych | ~max | 2 | 2015-09-01 19:52 |
| Raport już 31.08.15 !! | ~obserwator | 13 | 2015-09-01 13:08 |
| CZYNNIKI NEGATYWNE (trochę ich jest) | werevulth | 1 | 2015-08-31 14:10 |
| roczny EPS już 0,38 na akcje!!!! | ~nieto | 1 | 2015-08-31 10:24 |
| Spokojnie akcji dla wszystkich wystarczy :) | ~Wiktor | 6 | 2015-08-30 16:13 |
| Protektor to jest siła :) | ~Kimdzongun | 2 | 2015-08-27 17:13 |
| Najbliższy przystanek 4 zł ? | ~sam | 12 | 2015-08-27 16:58 |