Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
już ~tadek 1 2016-02-01 18:15
dywidenda 2015/2016 ~mariolka 10 2016-02-01 12:44
odpali odpali ~tadek 2 2016-01-30 21:55
dokąd zmierzasz protku ? ~ja 3 2016-01-24 12:26
Protektor w roku 2016 ?? ~ziom 1 2016-01-18 21:05
spółki dywidendowe ~nono 4 2016-01-11 22:52
Dzisiaj wzrosty ? ~radek 1 2016-01-11 08:58
co dalej z protkiem ? ~rob 11 2016-01-09 12:32
spólka ciekawa ~tadek 3 2015-12-30 08:22
po ile na koniec roku ? ~ja 3 2015-12-29 15:42
Kupno akcji Protektora ~Witold 4 2015-12-22 16:43
Oj jak to boli :( ~cyc 27 2015-12-20 09:27
W końcu odreagowanie na rynku:) ~wsz 10 2015-12-14 17:16
pojawił się nowy inwestor... ~hoper 2 2015-12-09 10:41
da się tutaj zarobić ?? ~ja 6 2015-11-25 11:22
Ile jeszcze będzie tak spadać ? ~cyc 7 2015-11-22 17:55
wyniki dobre ~tadek 4 2015-11-20 16:38
Czemu nie podali wyników???!!!???? werevulth 2 2015-11-17 18:50
wyniki będą ~tadek 11 2015-11-16 18:22
skąd te spadki ? ~ciekawy 3 2015-11-16 15:15
spólka zapomniana ~tadek 2 2015-11-06 18:20
spólka ciekawa ~tadek 1 2015-11-05 11:16
kiedy wreszcie będzie ta okazja...? ~ten 7 2015-11-03 15:39
Kierunek 2,8 zł ?? ~SAD 22 2015-11-03 15:05
ci co ~tadek 2 2015-11-02 09:50
niedługo ~tadek 1 2015-10-31 09:44
Naprawdę nikt nie jest zaineresowany tą spółką?? ~wsz 13 2015-10-23 11:14
Co tak acisza? Powoli trzeba już kupować szanowni Inwestorzy ~wsz 2 2015-10-20 14:36
spólka zapomniana ~tadek 2 2015-10-19 17:18
dzisiaj dalsze spadki ? ~ja 1 2015-10-19 08:40
[x]
PROTEKTOR -2,10% 1,21 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.