| już | ~tadek | 1 | 2016-02-01 18:15 |
| dywidenda 2015/2016 | ~mariolka | 10 | 2016-02-01 12:44 |
| odpali odpali | ~tadek | 2 | 2016-01-30 21:55 |
| dokąd zmierzasz protku ? | ~ja | 3 | 2016-01-24 12:26 |
| Protektor w roku 2016 ?? | ~ziom | 1 | 2016-01-18 21:05 |
| spółki dywidendowe | ~nono | 4 | 2016-01-11 22:52 |
| Dzisiaj wzrosty ? | ~radek | 1 | 2016-01-11 08:58 |
| co dalej z protkiem ? | ~rob | 11 | 2016-01-09 12:32 |
| spólka ciekawa | ~tadek | 3 | 2015-12-30 08:22 |
| po ile na koniec roku ? | ~ja | 3 | 2015-12-29 15:42 |
| Kupno akcji Protektora | ~Witold | 4 | 2015-12-22 16:43 |
| Oj jak to boli :( | ~cyc | 27 | 2015-12-20 09:27 |
| W końcu odreagowanie na rynku:) | ~wsz | 10 | 2015-12-14 17:16 |
| pojawił się nowy inwestor... | ~hoper | 2 | 2015-12-09 10:41 |
| da się tutaj zarobić ?? | ~ja | 6 | 2015-11-25 11:22 |
| Ile jeszcze będzie tak spadać ? | ~cyc | 7 | 2015-11-22 17:55 |
| wyniki dobre | ~tadek | 4 | 2015-11-20 16:38 |
| Czemu nie podali wyników???!!!???? | werevulth | 2 | 2015-11-17 18:50 |
| wyniki będą | ~tadek | 11 | 2015-11-16 18:22 |
| skąd te spadki ? | ~ciekawy | 3 | 2015-11-16 15:15 |
| spólka zapomniana | ~tadek | 2 | 2015-11-06 18:20 |
| spólka ciekawa | ~tadek | 1 | 2015-11-05 11:16 |
| kiedy wreszcie będzie ta okazja...? | ~ten | 7 | 2015-11-03 15:39 |
| Kierunek 2,8 zł ?? | ~SAD | 22 | 2015-11-03 15:05 |
| ci co | ~tadek | 2 | 2015-11-02 09:50 |
| niedługo | ~tadek | 1 | 2015-10-31 09:44 |
| Naprawdę nikt nie jest zaineresowany tą spółką?? | ~wsz | 13 | 2015-10-23 11:14 |
| Co tak acisza? Powoli trzeba już kupować szanowni Inwestorzy | ~wsz | 2 | 2015-10-20 14:36 |
| spólka zapomniana | ~tadek | 2 | 2015-10-19 17:18 |
| dzisiaj dalsze spadki ? | ~ja | 1 | 2015-10-19 08:40 |