| Jutro dalsze wzrosty ?? | ~ben | 1 | 2015-08-26 19:16 |
| Protek trzyma się dzielnie !! | ~zigi | 11 | 2015-08-26 12:36 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2015-08-26 03:58 |
| Jaki scenariusz na przyszły tydzień ? | ~daro | 6 | 2015-08-24 19:20 |
| Dlaczego spada ? | ~Fred | 5 | 2015-08-21 10:43 |
| spólka ciekawa | ~bolek | 6 | 2015-08-21 08:47 |
| Co się dzieje ? Skąd ten wzrost ? | ~zdziwiony | 12 | 2015-08-19 19:06 |
| spólka ciekawa | ~bolek | 1 | 2015-08-19 14:54 |
| Szok !! | ~sam | 5 | 2015-08-19 11:09 |
| cud | ~bolek | 3 | 2015-08-18 15:33 |
| Ładnie to wszystko wygląda :) | ~Piotr | 24 | 2015-08-17 15:39 |
| Dzisiaj zamknięcie + 1 grosz? | toujours | 3 | 2015-08-17 15:09 |
| Typowe zachowanie kursu. | ~Timo | 1 | 2015-08-13 17:15 |
| pisałem | ~bartel | 2 | 2015-08-12 19:52 |
| Spokojnie dla wszystkich wystarczy :) | ~Piotr | 3 | 2015-08-12 16:07 |
| 3,44 i świat staje się lepszy | ~miszcz | 6 | 2015-08-12 14:01 |
| A skąd takie zainteresowanie walorkiem ? | ~xx | 12 | 2015-08-11 17:59 |
| SPADKI, SPADKI | ~FRUTEK | 33 | 2015-08-11 11:34 |
| spólka zapomniana | ~bartel | 1 | 2015-08-05 18:39 |
| spólka ciekawa | ~Bartel | 1 | 2015-08-05 17:51 |
| Dlaczego spada ? | ~xxxx | 12 | 2015-07-31 13:12 |
| Protektor - brak chętnych ?? | ~kazio | 15 | 2015-07-30 03:38 |
| Protektor będzie w tym roku hojny dla akcjonariuszy. | ~troq | 5 | 2015-07-29 07:03 |
| Kierunek 4 zł ? | ~pracownik | 9 | 2015-07-24 16:42 |
| Mega moc Protektora | ~kozaczek | 34 | 2015-07-23 08:04 |
| Kolejny spory pakiet zmienił własciciela . | ~inwestor | 7 | 2015-07-23 08:01 |
| Informacje nieoficjalne acz ciekawe - fundusz z Indii w PROTEKTORZE | ~kozaczek | 9 | 2015-07-23 08:00 |
| Marazm | ~Piotr | 6 | 2015-07-22 18:59 |
| dywidenda 9,7% | ~nito | 7 | 2015-07-14 10:07 |
| Nowe oblicze Protektora | ~Protos | 2 | 2015-07-05 14:11 |