Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro dalsze wzrosty ?? ~ben 1 2015-08-26 19:16
Protek trzyma się dzielnie !! ~zigi 11 2015-08-26 12:36
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2015-08-26 03:58
Jaki scenariusz na przyszły tydzień ? ~daro 6 2015-08-24 19:20
Dlaczego spada ? ~Fred 5 2015-08-21 10:43
spólka ciekawa ~bolek 6 2015-08-21 08:47
Co się dzieje ? Skąd ten wzrost ? ~zdziwiony 12 2015-08-19 19:06
spólka ciekawa ~bolek 1 2015-08-19 14:54
Szok !! ~sam 5 2015-08-19 11:09
cud ~bolek 3 2015-08-18 15:33
Ładnie to wszystko wygląda :) ~Piotr 24 2015-08-17 15:39
Dzisiaj zamknięcie + 1 grosz? toujours 3 2015-08-17 15:09
Typowe zachowanie kursu. ~Timo 1 2015-08-13 17:15
pisałem ~bartel 2 2015-08-12 19:52
Spokojnie dla wszystkich wystarczy :) ~Piotr 3 2015-08-12 16:07
3,44 i świat staje się lepszy ~miszcz 6 2015-08-12 14:01
A skąd takie zainteresowanie walorkiem ? ~xx 12 2015-08-11 17:59
SPADKI, SPADKI ~FRUTEK 33 2015-08-11 11:34
spólka zapomniana ~bartel 1 2015-08-05 18:39
spólka ciekawa ~Bartel 1 2015-08-05 17:51
Dlaczego spada ? ~xxxx 12 2015-07-31 13:12
Protektor - brak chętnych ?? ~kazio 15 2015-07-30 03:38
Protektor będzie w tym roku hojny dla akcjonariuszy. ~troq 5 2015-07-29 07:03
Kierunek 4 zł ? ~pracownik 9 2015-07-24 16:42
Mega moc Protektora ~kozaczek 34 2015-07-23 08:04
Kolejny spory pakiet zmienił własciciela . ~inwestor 7 2015-07-23 08:01
Informacje nieoficjalne acz ciekawe - fundusz z Indii w PROTEKTORZE ~kozaczek 9 2015-07-23 08:00
Marazm ~Piotr 6 2015-07-22 18:59
dywidenda 9,7% ~nito 7 2015-07-14 10:07
Nowe oblicze Protektora ~Protos 2 2015-07-05 14:11
[x]
PROTEKTOR -2,10% 1,21 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.