| Tutaj tylko spadki ? | ~ja | 1 | 2016-03-29 17:32 |
| Czy to już koniec ? | ~ja | 2 | 2016-03-24 18:04 |
| protektor spółka dla przegranych ?? | ~ja | 3 | 2016-03-23 16:20 |
| kiedy koniec spadków ?? | ~xx | 8 | 2016-03-23 11:54 |
| Możliwy wzrost do 4 zł ?? | ~xx | 7 | 2016-03-18 19:28 |
| Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!! | ~ja | 7 | 2016-03-17 15:56 |
| znalezione na StockWatch | ~mariolka | 9 | 2016-03-17 09:40 |
| KUPUJ .Jest pięnie | ~miś | 5 | 2016-03-15 17:22 |
| Szczegółowa Analiza Protektora ..... | ~gmtrading.pl | 5 | 2016-03-14 18:35 |
| PORAŻKA !! | ~cyc | 4 | 2016-03-14 13:47 |
| co z dywidendą ? | ~ja | 4 | 2016-03-13 18:16 |
| Co z tą spólką jest nie tak ? | ~ja | 3 | 2016-03-13 15:18 |
| Zakopać i zapomnieć ?? | ~ja | 2 | 2016-03-11 08:13 |
| Statek tonie ? | ~dno | 5 | 2016-03-10 11:37 |
| Wolne miejsce w nadzorze czeka na kandydatów | ~ty | 1 | 2016-03-04 11:16 |
| Protektor poprawia wyniki | ~corpse | 4 | 2016-02-29 18:35 |
| gra pod dywidendę już trwa.. | ~toja | 11 | 2016-02-29 12:12 |
| Omijać szerokim łukiem ? Czy może.......... | ~obserwator | 2 | 2016-02-29 11:13 |
| wyniki za 2015r. 0,34 PLN na akcję | ~nietroll | 3 | 2016-02-29 10:48 |
| Porażka inwestycyjna ostatnich miesięcy ? | ~obserwator | 2 | 2016-02-29 08:06 |
| Spadki , spadki , spadki | ~ja | 8 | 2016-02-25 13:16 |
| nowa fabryka | ~qqqq | 7 | 2016-02-24 09:05 |
| LZPS śmieć leci na 2 zety | ~xx | 5 | 2016-02-23 07:38 |
| jak ocenic spolke? | ~randzid | 2 | 2016-02-22 15:42 |
| Jaki scenariusz w marcu ? | ~jakub | 7 | 2016-02-22 14:17 |
| Jaki scenariusz na przyszły tydzień ? | ~hydra | 6 | 2016-02-22 12:56 |
| Protektor jak Mc Donalds | ~mariolka | 5 | 2016-02-22 06:41 |
| dywidenda | ~tadek | 6 | 2016-02-05 21:33 |
| dziś nieżle | ~tadek | 2 | 2016-02-02 20:20 |
| gdzie | ~tadek | 1 | 2016-02-02 15:56 |