Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tutaj tylko spadki ? ~ja 1 2016-03-29 17:32
Czy to już koniec ? ~ja 2 2016-03-24 18:04
protektor spółka dla przegranych ?? ~ja 3 2016-03-23 16:20
kiedy koniec spadków ?? ~xx 8 2016-03-23 11:54
Możliwy wzrost do 4 zł ?? ~xx 7 2016-03-18 19:28
Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!! ~ja 7 2016-03-17 15:56
znalezione na StockWatch ~mariolka 9 2016-03-17 09:40
KUPUJ .Jest pięnie ~miś 5 2016-03-15 17:22
Szczegółowa Analiza Protektora ..... ~gmtrading.pl 5 2016-03-14 18:35
PORAŻKA !! ~cyc 4 2016-03-14 13:47
co z dywidendą ? ~ja 4 2016-03-13 18:16
Co z tą spólką jest nie tak ? ~ja 3 2016-03-13 15:18
Zakopać i zapomnieć ?? ~ja 2 2016-03-11 08:13
Statek tonie ? ~dno 5 2016-03-10 11:37
Wolne miejsce w nadzorze czeka na kandydatów ~ty 1 2016-03-04 11:16
Protektor poprawia wyniki ~corpse 4 2016-02-29 18:35
gra pod dywidendę już trwa.. ~toja 11 2016-02-29 12:12
Omijać szerokim łukiem ? Czy może.......... ~obserwator 2 2016-02-29 11:13
wyniki za 2015r. 0,34 PLN na akcję ~nietroll 3 2016-02-29 10:48
Porażka inwestycyjna ostatnich miesięcy ? ~obserwator 2 2016-02-29 08:06
Spadki , spadki , spadki ~ja 8 2016-02-25 13:16
nowa fabryka ~qqqq 7 2016-02-24 09:05
LZPS śmieć leci na 2 zety ~xx 5 2016-02-23 07:38
jak ocenic spolke? ~randzid 2 2016-02-22 15:42
Jaki scenariusz w marcu ? ~jakub 7 2016-02-22 14:17
Jaki scenariusz na przyszły tydzień ? ~hydra 6 2016-02-22 12:56
Protektor jak Mc Donalds ~mariolka 5 2016-02-22 06:41
dywidenda ~tadek 6 2016-02-05 21:33
dziś nieżle ~tadek 2 2016-02-02 20:20
gdzie ~tadek 1 2016-02-02 15:56
[x]
PROTEKTOR -0,32% 1,24 2026-06-22 13:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.