Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
znowu na minusie ? ~ja 13 2016-05-19 13:14
ile jutro na minusie ?? ~ja 10 2016-05-18 11:43
Dziwne zachowanie ja na forum,ponieważ ~Bajka_o_wężu_sp_j- 1 2016-05-17 03:31
Dlaczego spada , skoro jest tak dobrze ?? ~ja 9 2016-05-12 16:58
Zakaz wychodzenia na słońce dla jaJ ~Słońce_wypala_móz 1 2016-05-11 17:59
Dno i wodorosty !! ~fred 16 2016-05-11 12:37
mało wiary ~bolek 22 2016-05-11 10:32
Nowa fabryka ~nietroll 7 2016-05-07 13:26
Dywidendy w tym roku nie będzie ? ~ja 2 2016-05-06 15:07
Dlaczego w sprawie dywidendy spólka milczy ? ~ja 3 2016-05-05 15:30
a co jeśli dywidendy nie będzie ? ~off 15 2016-05-04 17:21
Dywidendy w tym roku nie będzie ? ~xx 20 2016-05-04 14:22
Dywidenda ~nieja 5 2016-04-30 13:06
3 zł bariera nie do przekroczenia ?? ~ja 23 2016-04-27 11:54
Kierunek 2,97 zł ?? ~ja 6 2016-04-23 23:22
co z dywidendą ? ~ciekawy 2 2016-04-19 20:44
Drepczemy w miejscu bo fund(y) szykuje(ą) armagedon ? ~NN 10 2016-04-19 03:45
jutro spadków c.d. ?? ~ja 8 2016-04-18 03:27
a co jak dywidenda będzie jak w Decorze... ~ja 10 2016-04-15 19:21
obroty marniutkie ~ja 1 2016-04-14 18:07
bez dywidendy 2 z przodu ?? ~ja 2 2016-04-12 13:07
I wybicie pod Brak uchwały o podziale zysku. Niby Zapomnieli: ~Smecz 5 2016-04-11 17:39
Balon trzeszczy !! ~ja 1 2016-04-11 16:14
tanio już było ... ~corpse 14 2016-04-11 15:34
Kierunek 2,5 zł ?? ~obserwator 29 2016-04-11 15:21
kierunek 2,35 zł ? ~miś 10 2016-04-11 13:07
Staneło na 2,97 zł i ktoś cały czas trzyma kurs ~Mlo 5 2016-04-08 13:30
Protek trzyma się mocno. ~dron 2 2016-04-06 13:40
sesja wzrostowa !! ~ja 3 2016-04-04 19:12
Czytanie ze zrozumieniem nie idzie w parze ~dobryinwestor 2 2016-03-30 08:45
[x]
PROTEKTOR -1,94% 1,22 2026-06-22 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.