Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dlaczego Protektor ~Daro 15 2020-05-14 18:09
Podobno sprawa manipulowania kursem tej spolki jest juz zmana w KNF? ~Olo 3 2020-05-14 10:29
najs wolumen xd ~leszczyna 1 2020-05-14 10:01
PROTEKTOR - produkcja O.K. ~Rfank 5 2020-05-14 08:28
Jakie konkretnie maseczki ma produkować Protektor? ~Olo 1 2020-05-13 13:19
Mi tu pachnie manipulacją kursem. ~olo 5 2020-05-13 12:27
Zapraszam na Polman ~Rr 1 2020-05-11 17:34
RAPORT ~Ja 17 2020-05-11 13:35
mało akcji to kurs szybko ... ~Roman 7 2020-05-11 12:22
zapowiada sie niezly wzrost w poniedzialek ~znawca 25 2020-05-09 10:15
Silver Hexarion Holdings Limited ~Andrzej 4 2020-05-08 19:46
Kiedy czas na Protektor ??? ~Anakin 21 2020-05-08 14:37
RAPORT ROCZNY? ~szturmowiec 2 2020-05-08 12:18
Wezwanie ~wezwanie 1 2020-05-08 09:27
Info !!!! ~mop 5 2020-05-07 15:59
Protektor ma umowę na dostawę masek ochronnych za 6,42 mln zł netto ~Gabor 1 2020-05-04 09:11
W końcu odpal ~Lucas 4 2020-05-03 10:05
NIE KUPOWAĆ TYLKO 1 % AKCJI NA GPW ~obserwator 2 2020-05-01 14:52
na dobranoc..... ~tata 6 2020-05-01 13:51
Protektor x 2 ~Lucas 25 2020-05-01 09:17
Danks następny do wzrostów ~Prolog 1 2020-04-30 12:02
INNOGENE - Pierwszy na Świecie test na Koronawirusa badający podatność ~Czasna 1 2020-04-28 14:50
Czas na Protektor !!! ~Roman 1 2020-04-28 10:41
Obracam 40 tys zł, co polecacie poza protektorem? ~Inwestor 12 2020-04-28 05:20
Na kupnie na 4 zł lezy baton 100 tys ~marek 8 2020-04-24 22:16
warto posluchac ~MArcin 3 2020-04-24 18:53
ceny maseczek ~argos 6 2020-04-24 08:57
Przyjdzie czas na Protektora ~Roman 4 2020-04-23 13:55
Akcja kupna ~Lucas 4 2020-04-23 09:31
NIEMCY WPROWADZILI OBOWIĄZEK NOSZENIA MASEK W MIEJSCACH PUBLICZNYCH ~marek 8 2020-04-23 08:16
[x]
PROTEKTOR -1,96% 1,20 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.