Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
w tydzień tu będzie drugi mercator ~tata 3 2020-04-22 23:12
Nawet spekulacyjnie ~Ozzo 8 2020-04-22 20:59
To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
Produkcja maseczek na 6 miesięcy i kontrakty GRUBO ~Mat 8 2020-04-22 17:14
Zobaczcie jak jest zaniżany kurs johnbeen 5 2020-04-22 13:41
Kurs ~Maciek 2 2020-04-22 12:54
Dlaczego to nie rośnie? ~Kacper 8 2020-04-22 12:06
A jednak nie będzie 7zł... Uciekam ~Wyspiarz 4 2020-04-22 10:45
Maseczki ffp2 i ffp3 Protektora ~Roman 2 2020-04-22 07:21
Protector - produkcja masek ~krk 13 2020-04-21 17:23
Telemedycna pod to grane - link ~tadzik 1 2020-04-21 12:34
Po cenach 3 zł za maskę to się może opłaca ~Perykles 1 2020-04-21 11:52
a jednak ~tata 2 2020-04-21 08:36
ESPI 20.04.2020 ~late 3 2020-04-21 00:24
Tu wzrosty przyjdą, spokojnie. jakubbukaj87 4 2020-04-20 22:11
No to mamy wzrosty jakubbukaj87 1 2020-04-20 22:09
Info Protektor ~onto 1 2020-04-20 22:09
Dezinformacja ~Kuba 10 2020-04-20 16:12
Vabun startuje ~goi 2 2020-04-20 11:17
Oficjalne info ~Mariusz 7 2020-04-20 11:12
Solidne spółki antywirusowe PCC Exol i PCC Rokita ~pk 4 2020-04-19 21:47
kto zarabia na maseczkach? ~up 8 2020-04-18 20:49
Po takim infie.... ~zbigniew 10 2020-04-18 16:21
Info i bummm ~Lucas 2 2020-04-18 02:07
Korekta :) jakubbukaj87 2 2020-04-17 18:04
Protektor konferencja ~onto 6 2020-04-17 17:02
Mbfgroup odpalił zaraz Protektor ~Roman 3 2020-04-17 16:47
Raport ~JaPaweł 2 2020-04-17 15:06
Żenada!!!Policzcie z kontraktu ile wychodzi za maseczkę. -dareczek- 11 2020-04-17 11:16
Tylko Protector ~Ytong 11 2020-04-17 11:12
maseczki obowiązkowe do końca epidemii ~czarli 2 2020-04-17 10:43
[x]
PROTEKTOR 1,16% 1,22 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.