Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
zbycie akcji przez osobe zwiazana z firma? ~inwestor 4 2020-09-01 12:29
efekt nieudacznika ~szwejk 2 2020-09-01 12:22
Uwaga prezesi podbijają i wysypują ~Przezorny 2 2020-09-01 12:03
Hahaha ale UBRAŁ ~AdamSmith 1 2020-09-01 11:52
Jest juz niżej 5 zł?? ~nsx 2 2020-09-01 11:51
Nie ma szans ~Mysz 2 2020-09-01 11:50
ale ubieranie się tu dzieje, na potęgę ~cr 1 2020-09-01 11:38
Za dużo kolarzy choć to chyba najlepszy sposób na zarabianie tutaj. ~nsx 4 2020-09-01 11:34
Tko ~Kuba 7 2020-09-01 11:10
Niestety, skoro jest tu Kuba, to jest to jednoznaczny ~ObserwatoR 15 2020-09-01 10:47
Zapraszam na prairie ~maxi 1 2020-09-01 10:46
Emocje ~Stachu 1 2020-09-01 10:40
Sprzedałem po 6 Ale fart!!!! ~Łowca 3 2020-09-01 10:39
kupujta kupujta, wje...ją was jak na pcc exol ~tfuu 4 2020-09-01 10:28
Przecież URPL może odrzucić wniosek ~akcjonariusz 1 2020-09-01 10:24
Ale lipa ~Zibi 3 2020-09-01 10:21
Czas ruszać ~Artek 1 2020-09-01 10:13
DZIEŃ PROTEKTORA!!! ~nz 2 2020-09-01 09:56
10 ~Stachu 2 2020-09-01 09:51
I zjazd w dół do bazy hheee ~Part 3 2020-09-01 09:51
O co tu chodzi ? Na otwarciu 20% na + ~Chris 9 2020-09-01 09:45
wystarczy trzymac , dotyczy to takze GL.AKCJONARIUSZY !!! ~akcjonariusz 1 2020-09-01 09:42
Daj kupic losiu ~Ja 1 2020-09-01 09:40
Widłowy puszczaj! ~Niecierpliwy 5 2020-09-01 09:38
To nie żaden wyrób medyczny!!! 4 mass ma wyrób medyczny ~Edekzkredek 7 2020-09-01 09:31
PROTEKTOR Z CERTYFIKATEM NA MASECZKI MEDYCZNE!!!! ESPI !!!!!!!!!!! ~szwejk 28 2020-09-01 09:29
Instrukcja obslugi ~Krzychu 1 2020-09-01 08:53
To zbieramy akcje dalej do 10 pln i odpuszczam ~Elen 2 2020-09-01 08:47
Protektor już zaopatrza medyków , szpitale i służbę zdrowia ~szwejk 1 2020-09-01 08:46
Jak myślicie jutro TKO +108%? Czy koło 300%? ~Kokokooo 18 2020-09-01 05:59
[x]
PROTEKTOR -2,10% 1,21 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.