Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Po co panikujecie - zobaczcie na transakcje! ~Miki88 3 2020-09-01 20:55
Niebawem info o wielomilionowych kontraktach ~ObserwatoR 9 2020-09-01 20:51
Same shit as a LBW ~AdamSmith 1 2020-09-01 18:31
To już jest koniec tej spółki.. ~Marek 2 2020-09-01 18:24
Ubrany za 6.80 ~Niagara 4 2020-09-01 18:10
Bankrut? ~Mirek 4 2020-09-01 17:57
https://www.biznesradar.Mocne Kupuj ~Dobralem 2 2020-09-01 17:22
TO CO TERAZ? ederson 9 2020-09-01 17:13
Co widze po 6.40 ktos kupował a na fixingu 4.98 nikt nie chciał? ~MialemTokupićAle 1 2020-09-01 17:10
Banda złodziei, hańba! ~Arek 2 2020-09-01 17:09
Zgłazzajcie do KNF to mozliwa manipulecja niech zbadają ~MojeWyrazyWspó 2 2020-09-01 16:45
To są maski typu II ~TyleWTemacie 16 2020-09-01 16:40
Mercator też miał kapitalizację 100mPLN. ~ObserwatoR 17 2020-09-01 16:32
Załamałem sie ~Krzychu 1 2020-09-01 16:19
Niesamowite. ~leszcz 1 2020-09-01 16:07
UBRANI PO 6.30 WYSTOMP ~AleJaJa 4 2020-09-01 16:00
UBRANI PO 6 "WYSTOMP"! ederson 8 2020-09-01 15:54
CZY TO MOŻLIWE? ederson 15 2020-09-01 15:48
EWENEMENT ~akcjonariusz 1 2020-09-01 15:44
Matko boska toz to gorszy syf ja 4Mass ~Żenada 1 2020-09-01 15:38
To smiecie są jak inne covidy wjedzialem ze uwalą i po 6 sprzda ~OdkupiePoCztery 1 2020-09-01 15:13
Francuzi pracują w maseczkach. Zdjąć je można tylko na chwilę ~Selman 1 2020-09-01 15:01
Ale wyleszczaja...to wiadome zrobiony zjazd ~Alfons 1 2020-09-01 15:00
Ale tu się pieknie insiderzy wysypali dziś, patrzyłem i walili z lewej ~Alexx 3 2020-09-01 14:42
Przecież URPL może odrzucić wniosek ~ObserwatoR 13 2020-09-01 14:18
co sie dzieje, ktos umarł, taki bezruch ? ~akcjonariusz 2 2020-09-01 14:16
Jutro 8zl? ~One 9 2020-09-01 14:05
tu i tak nie będzie pompy , to śmieć , fund sypie góra 6 pln ~nara 15 2020-09-01 13:51
Kto tak sypnął? ~Protektorczyk 2 2020-09-01 13:51
Dawcy kapitału ~Tim 7 2020-09-01 12:29
[x]
PROTEKTOR -2,10% 1,21 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.