Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
niektórym trzeba papier toaletowy ~xxx 1 2020-09-01 00:16
a fabryka "rządowa" nie ruszyła ~fan 2 2020-08-31 23:41
JAK dobrze że mam 100tys akcji ~Inwestorka 6 2020-08-31 23:35
a ktos mnie ........ jak wysmialem cene rekomendacji BM PEKAO ~akcjonariusz 1 2020-08-31 22:46
Maseczki TYP II lepsze od typ1!!! juchy 9 2020-08-31 22:00
Czy ta dekalracja zgodności odpowiada certyfikatowi, którego ~nsx 12 2020-08-31 21:30
Gratuluje akcjonariuszom! Od jutra drugi 4mass ~Qwerty 8 2020-08-31 21:03
Instrukcja obsługi PROTEKTOR ~Miki88 5 2020-08-31 19:55
Nasze Gratulacje! mercator 4 2020-08-31 19:48
ESPI ~Pedzacy 12 2020-08-31 19:47
Trzeba było słuchać a nie widzieć naganiacza. ~Poinformowany 9 2020-08-31 19:05
Dzisiaj startujemy? Będzie info o certyfikatach? ~Zzz 12 2020-08-31 19:04
Jutro albo w przyszłym tygodniu ESPI sandman76 9 2020-08-31 18:40
Maseczki ~Kuba 10 2020-08-31 18:23
20zł ~Turek 4 2020-08-31 18:19
IRLANDIA uczniowie bez maseczek będą odsyłani do domu ~szwejk 2 2020-08-31 18:12
Ministerstwo rozważa maseczki w szkołach - w przestrzeniach wspólnych ~Zzz 5 2020-08-31 18:10
Info!!!!! ~Inwestor 2 2020-08-31 18:07
LinkedIn ~Poinformowany 11 2020-08-31 16:23
finalizacja ~rara 11 2020-08-31 15:33
Protektor Lublin S.A. ~szwejk 3 2020-08-31 13:00
jak myślicie? ~szwejk 18 2020-08-30 23:19
Certyfikat miał być w sierpniu? ~Master 9 2020-08-30 23:18
Jak tam? ~Kuba 9 2020-08-30 23:04
Kurcze jak spadnie to.... ~rara 3 2020-08-30 23:02
Kiedy ~All 10 2020-08-30 22:59
Automaty pięknie zbierają po 200,300,500 ~Zxc 8 2020-08-30 22:48
Czy ktoś coś wie? ~Pan 7 2020-08-30 22:43
Mercator/ Protektor - przemyślenia czynnego akcjonariusza ~akcjonariusz 10 2020-08-30 19:26
4mass zawarł umowę z Pocztą na maseczki ~szwejk 23 2020-08-29 15:41
[x]
PROTEKTOR -2,10% 1,21 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.