|
niektórym trzeba papier toaletowy
|
~xxx
|
1
|
2020-09-01 00:16
|
|
a fabryka "rządowa" nie ruszyła
|
~fan
|
2
|
2020-08-31 23:41
|
|
JAK dobrze że mam 100tys akcji
|
~Inwestorka
|
6
|
2020-08-31 23:35
|
|
a ktos mnie ........ jak wysmialem cene rekomendacji BM PEKAO
|
~akcjonariusz
|
1
|
2020-08-31 22:46
|
|
Maseczki TYP II lepsze od typ1!!!
|
juchy
|
9
|
2020-08-31 22:00
|
|
Czy ta dekalracja zgodności odpowiada certyfikatowi, którego
|
~nsx
|
12
|
2020-08-31 21:30
|
|
Gratuluje akcjonariuszom! Od jutra drugi 4mass
|
~Qwerty
|
8
|
2020-08-31 21:03
|
|
Instrukcja obsługi PROTEKTOR
|
~Miki88
|
5
|
2020-08-31 19:55
|
|
Nasze Gratulacje!
|
mercator
|
4
|
2020-08-31 19:48
|
|
ESPI
|
~Pedzacy
|
12
|
2020-08-31 19:47
|
|
Trzeba było słuchać a nie widzieć naganiacza.
|
~Poinformowany
|
9
|
2020-08-31 19:05
|
|
Dzisiaj startujemy? Będzie info o certyfikatach?
|
~Zzz
|
12
|
2020-08-31 19:04
|
|
Jutro albo w przyszłym tygodniu ESPI
|
sandman76
|
9
|
2020-08-31 18:40
|
|
Maseczki
|
~Kuba
|
10
|
2020-08-31 18:23
|
|
20zł
|
~Turek
|
4
|
2020-08-31 18:19
|
|
IRLANDIA uczniowie bez maseczek będą odsyłani do domu
|
~szwejk
|
2
|
2020-08-31 18:12
|
|
Ministerstwo rozważa maseczki w szkołach - w przestrzeniach wspólnych
|
~Zzz
|
5
|
2020-08-31 18:10
|
|
Info!!!!!
|
~Inwestor
|
2
|
2020-08-31 18:07
|
|
LinkedIn
|
~Poinformowany
|
11
|
2020-08-31 16:23
|
|
finalizacja
|
~rara
|
11
|
2020-08-31 15:33
|
|
Protektor Lublin S.A.
|
~szwejk
|
3
|
2020-08-31 13:00
|
|
jak myślicie?
|
~szwejk
|
18
|
2020-08-30 23:19
|
|
Certyfikat miał być w sierpniu?
|
~Master
|
9
|
2020-08-30 23:18
|
|
Jak tam?
|
~Kuba
|
9
|
2020-08-30 23:04
|
|
Kurcze jak spadnie to....
|
~rara
|
3
|
2020-08-30 23:02
|
|
Kiedy
|
~All
|
10
|
2020-08-30 22:59
|
|
Automaty pięknie zbierają po 200,300,500
|
~Zxc
|
8
|
2020-08-30 22:48
|
|
Czy ktoś coś wie?
|
~Pan
|
7
|
2020-08-30 22:43
|
|
Mercator/ Protektor - przemyślenia czynnego akcjonariusza
|
~akcjonariusz
|
10
|
2020-08-30 19:26
|
|
4mass zawarł umowę z Pocztą na maseczki
|
~szwejk
|
23
|
2020-08-29 15:41
|