Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Może tak trochę na przekór powiem, że jak są pozytywne ~nsx 7 2020-09-02 13:31
Wezmę w ciemno po 4zł ~Lunatyk 1 2020-09-02 13:23
Co na podeszfach nie da sie zarobić? Bylem to jeszcze rano ~ZapraszamBiomed 1 2020-09-02 12:53
Luma ~Stachu 8 2020-09-02 12:49
Myślałem że dno na 5 uklepane ~Protektorczyk 1 2020-09-02 12:43
No i co? Niby nagonią chętnych ~Myśliwy 3 2020-09-02 12:34
Nabycie akcji wlasnych!! ~UNT 10 2020-09-02 12:29
Nabycie akcji własnych - zapewne info o kontrakcie na maseczki niedługo ~nx 1 2020-09-02 12:27
Kiedy ruszą z produkcją masaczek?Jakie mozliwości produkcyjne w miesiąc? ~Ciekawski 3 2020-09-02 12:23
Nabycie 18.08 - info 2.09??? ~Protektorczyk 3 2020-09-02 12:19
Przykromi panowie ale juz jestescie bezemnie pogonilem to ~PapaMojePoszły 3 2020-09-02 11:50
Co dalej ~Tadek 13 2020-09-02 11:33
najpierw sprzedali 50 tys w okolicach 7,20 - teraz odkupili 17 tys po 5, ~Żenada 1 2020-09-02 10:42
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/37024782,protektor-sa ~CierpliwośćPopłac 1 2020-09-02 10:31
dawać badziewie poniżej 4 ~fdsa 1 2020-09-02 10:25
To samo badziwei co LBW ~AdamSmith 1 2020-09-02 09:44
Do ilu qqqqqrffffy dziś uwalą??? ~Irek 15 2020-09-02 09:36
O co chodzi, bankruty rosną o ten badziew....? ~bolo 1 2020-09-02 09:06
jednorazowa maseczka ochronna ~1111 2 2020-09-02 08:45
Coś z tego będzie??!! ~Krzysiek 2 2020-09-02 08:00
I co Kubusiu, zrobiłeś dzisiaj tę dwójeczkę ze szczęścia? ~ObserwatoR 3 2020-09-02 07:52
Trzymać kilka tygodni! ~Zzz 2 2020-09-02 06:55
skąd TO ZDZIWIENIE ? - AT ~arek 2 2020-09-02 06:09
Masakra ile trolli... Chyba rekord. Zrozumiałe... ~Kartu 2 2020-09-02 01:40
Ubrali Was na lipne info ~Danny 3 2020-09-01 23:11
Ubrani w szambo,,, ~Arek 3 2020-09-01 22:25
I co po infie i podbitce jeb..na pysk?Gdzie10-20zł o których pisaliście? ~Buhahaha 2 2020-09-01 22:23
Brak towaru ~Maciej 6 2020-09-01 22:21
CZEKAMY NA... ederson 5 2020-09-01 21:56
Wracam z pracy i co widze?Po 6.40 kupowali? ~Alsjaja 4 2020-09-01 21:01
[x]
PROTEKTOR -1,64% 1,20 2026-06-24 09:53:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.