|
Może tak trochę na przekór powiem, że jak są pozytywne
|
~nsx
|
7
|
2020-09-02 13:31
|
|
Wezmę w ciemno po 4zł
|
~Lunatyk
|
1
|
2020-09-02 13:23
|
|
Co na podeszfach nie da sie zarobić? Bylem to jeszcze rano
|
~ZapraszamBiomed
|
1
|
2020-09-02 12:53
|
|
Luma
|
~Stachu
|
8
|
2020-09-02 12:49
|
|
Myślałem że dno na 5 uklepane
|
~Protektorczyk
|
1
|
2020-09-02 12:43
|
|
No i co? Niby nagonią chętnych
|
~Myśliwy
|
3
|
2020-09-02 12:34
|
|
Nabycie akcji wlasnych!!
|
~UNT
|
10
|
2020-09-02 12:29
|
|
Nabycie akcji własnych - zapewne info o kontrakcie na maseczki niedługo
|
~nx
|
1
|
2020-09-02 12:27
|
|
Kiedy ruszą z produkcją masaczek?Jakie mozliwości produkcyjne w miesiąc?
|
~Ciekawski
|
3
|
2020-09-02 12:23
|
|
Nabycie 18.08 - info 2.09???
|
~Protektorczyk
|
3
|
2020-09-02 12:19
|
|
Przykromi panowie ale juz jestescie bezemnie pogonilem to
|
~PapaMojePoszły
|
3
|
2020-09-02 11:50
|
|
Co dalej
|
~Tadek
|
13
|
2020-09-02 11:33
|
|
najpierw sprzedali 50 tys w okolicach 7,20 - teraz odkupili 17 tys po 5,
|
~Żenada
|
1
|
2020-09-02 10:42
|
|
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/37024782,protektor-sa
|
~CierpliwośćPopłac
|
1
|
2020-09-02 10:31
|
|
dawać badziewie poniżej 4
|
~fdsa
|
1
|
2020-09-02 10:25
|
|
To samo badziwei co LBW
|
~AdamSmith
|
1
|
2020-09-02 09:44
|
|
Do ilu qqqqqrffffy dziś uwalą???
|
~Irek
|
15
|
2020-09-02 09:36
|
|
O co chodzi, bankruty rosną o ten badziew....?
|
~bolo
|
1
|
2020-09-02 09:06
|
|
jednorazowa maseczka ochronna
|
~1111
|
2
|
2020-09-02 08:45
|
|
Coś z tego będzie??!!
|
~Krzysiek
|
2
|
2020-09-02 08:00
|
|
I co Kubusiu, zrobiłeś dzisiaj tę dwójeczkę ze szczęścia?
|
~ObserwatoR
|
3
|
2020-09-02 07:52
|
|
Trzymać kilka tygodni!
|
~Zzz
|
2
|
2020-09-02 06:55
|
|
skąd TO ZDZIWIENIE ? - AT
|
~arek
|
2
|
2020-09-02 06:09
|
|
Masakra ile trolli... Chyba rekord. Zrozumiałe...
|
~Kartu
|
2
|
2020-09-02 01:40
|
|
Ubrali Was na lipne info
|
~Danny
|
3
|
2020-09-01 23:11
|
|
Ubrani w szambo,,,
|
~Arek
|
3
|
2020-09-01 22:25
|
|
I co po infie i podbitce jeb..na pysk?Gdzie10-20zł o których pisaliście?
|
~Buhahaha
|
2
|
2020-09-01 22:23
|
|
Brak towaru
|
~Maciej
|
6
|
2020-09-01 22:21
|
|
CZEKAMY NA...
|
ederson
|
5
|
2020-09-01 21:56
|
|
Wracam z pracy i co widze?Po 6.40 kupowali?
|
~Alsjaja
|
4
|
2020-09-01 21:01
|