|
Pcguard -skazany na wzrost
|
~LESZCZYK
|
2
|
2011-04-20 10:24
|
|
pcguard
|
~pajac
|
2
|
2011-04-19 14:51
|
|
widac nowego gospodarza - odrazu lepiej
|
~Gepard
|
2
|
2011-04-19 14:36
|
|
pcguard
|
~trend
|
1
|
2011-04-19 14:30
|
|
wygląda na to że leszcze z wozu ....
|
~Wąż
|
8
|
2011-04-19 13:58
|
|
TO JUZ WIEMY ILE JEST WART PC 2 zl
|
~ibs
|
9
|
2011-04-19 12:19
|
|
zjazd poniżej 2 zł nieunikniony !!!
|
~ultra
|
1
|
2011-04-18 21:55
|
|
pcguard
|
~ustawiacz
|
1
|
2011-04-18 15:30
|
|
PCG >>>>>>>>>>>>>>>>szyk
|
~POZNAŃ
|
9
|
2011-04-18 14:36
|
|
Monnari up !!!
|
~pigi
|
1
|
2011-04-18 10:57
|
|
wszystko bylo pod walne
|
~xxx_bankier
|
5
|
2011-04-18 09:50
|
|
PCGUARD 2011 - A MOŻE TAK?
|
~matematyk
|
9
|
2011-04-18 08:29
|
|
D PATRONE ugrał swoje 5,5 Obrońca drobnych HaHA
|
~mr
|
3
|
2011-04-17 19:55
|
|
PCGUARD... Czy KNF nie dostrzeże się przekrętu?
|
~prezio
|
2
|
2011-04-17 19:49
|
|
A teraz Pcguard na 15 zł
|
~NILSEN
|
17
|
2011-04-17 19:06
|
|
poprostu wystarczy nie podawać poniżej 5 zł i koniec
|
~juan D
|
1
|
2011-04-16 10:22
|
|
A jak Patrowicz znowu zacznie skupywac nizej kase ma skupi tyle samo
|
~heh
|
5
|
2011-04-16 09:14
|
|
PCGUARD. Powiinno się GO wycofac z notowań.
|
~pegard
|
7
|
2011-04-15 20:26
|
|
PCGUARD WART -5.50 ? SKORO KTOS ZA TYLE KUPIŁ
|
~Jacek
|
25
|
2011-04-15 18:25
|
|
jakie wiesci?
|
~igor
|
1
|
2011-04-15 16:37
|
|
#@ Walne 0 13-tej Kurs powoli rosnie - bedzie wystrzał w gore? #@
|
~Jaś
|
16
|
2011-04-15 14:11
|
|
FonEco zbył akcje PC Guard po 5,55 zł za sztukę
|
~info New Connect
|
16
|
2011-04-15 11:10
|
|
wszystko zalezy od Don Patrona
|
~xxx_bankier
|
2
|
2011-04-14 23:57
|
|
co z tym walnym ? wiadomo juz cos ?
|
~xxx_bankier
|
8
|
2011-04-14 20:52
|
|
Będzie PC Guard po 10 zł i kiedy jak sądzicie
|
~już w maju 10 zł
|
23
|
2011-04-14 10:35
|
|
zwalanko - odkupywanko
|
~xxx_bankier
|
8
|
2011-04-13 17:20
|
|
Ja nie wierze Patronowi ... nie ma 20 % - to blef
|
~juan D
|
4
|
2011-04-13 17:01
|
|
poziom 2,7 - komu to pasuje
|
~xxx_bankier
|
3
|
2011-04-13 11:23
|
|
PCGUARD...WALKA na noże o społkę.
|
~pegard
|
25
|
2011-04-13 05:49
|
|
Prezes masa w cnbc
|
vinc
|
1
|
2011-04-12 09:37
|