Forum giełdowe spółki PC GUARD

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pcguard -skazany na wzrost ~LESZCZYK 2 2011-04-20 10:24
pcguard ~pajac 2 2011-04-19 14:51
widac nowego gospodarza - odrazu lepiej ~Gepard 2 2011-04-19 14:36
pcguard ~trend 1 2011-04-19 14:30
wygląda na to że leszcze z wozu .... ~Wąż 8 2011-04-19 13:58
TO JUZ WIEMY ILE JEST WART PC 2 zl ~ibs 9 2011-04-19 12:19
zjazd poniżej 2 zł nieunikniony !!! ~ultra 1 2011-04-18 21:55
pcguard ~ustawiacz 1 2011-04-18 15:30
PCG >>>>>>>>>>>>>>>>szyk ~POZNAŃ 9 2011-04-18 14:36
Monnari up !!! ~pigi 1 2011-04-18 10:57
wszystko bylo pod walne ~xxx_bankier 5 2011-04-18 09:50
PCGUARD 2011 - A MOŻE TAK? ~matematyk 9 2011-04-18 08:29
D PATRONE ugrał swoje 5,5 Obrońca drobnych HaHA ~mr 3 2011-04-17 19:55
PCGUARD... Czy KNF nie dostrzeże się przekrętu? ~prezio 2 2011-04-17 19:49
A teraz Pcguard na 15 zł ~NILSEN 17 2011-04-17 19:06
poprostu wystarczy nie podawać poniżej 5 zł i koniec ~juan D 1 2011-04-16 10:22
A jak Patrowicz znowu zacznie skupywac nizej kase ma skupi tyle samo ~heh 5 2011-04-16 09:14
PCGUARD. Powiinno się GO wycofac z notowań. ~pegard 7 2011-04-15 20:26
PCGUARD WART -5.50 ? SKORO KTOS ZA TYLE KUPIŁ ~Jacek 25 2011-04-15 18:25
jakie wiesci? ~igor 1 2011-04-15 16:37
#@ Walne 0 13-tej Kurs powoli rosnie - bedzie wystrzał w gore? #@ ~Jaś 16 2011-04-15 14:11
FonEco zbył akcje PC Guard po 5,55 zł za sztukę ~info New Connect 16 2011-04-15 11:10
wszystko zalezy od Don Patrona ~xxx_bankier 2 2011-04-14 23:57
co z tym walnym ? wiadomo juz cos ? ~xxx_bankier 8 2011-04-14 20:52
Będzie PC Guard po 10 zł i kiedy jak sądzicie ~już w maju 10 zł 23 2011-04-14 10:35
zwalanko - odkupywanko ~xxx_bankier 8 2011-04-13 17:20
Ja nie wierze Patronowi ... nie ma 20 % - to blef ~juan D 4 2011-04-13 17:01
poziom 2,7 - komu to pasuje ~xxx_bankier 3 2011-04-13 11:23
PCGUARD...WALKA na noże o społkę. ~pegard 25 2011-04-13 05:49
Prezes masa w cnbc vinc 1 2011-04-12 09:37
[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.