Prezes Calatrawy widze lubi robic dobre interesy jak cos kupi to z powrotem sprzeda kilku krotnie drozej -czy z Pcguardem nie bedzie tak samo , zbuduje mocna grupe a potem srru po 15 zł za akcje opyli komus, nie wiem jak wy ale ja w poniedzialek wsiadam do tego pociagu P. Narkiewicz widze ma reke do interesów , czego sie dotknie zarobi, i to sporo ps. kupujac akcje od Patrowicza po 5,50 myslicie ze przeplacił? o nie on na nich jeszcze sporo zarobi, i to juz niedługo.