|
Koiec kiszenia ? na Calatrawie korekta czas na Pcguard
|
~hornaker
|
1
|
2011-04-29 11:52
|
|
powtórka z rozrywki?
|
~ed
|
1
|
2011-04-29 11:29
|
|
jedna z ostatnich kompletnie nie docenionych spółek
|
~sa
|
3
|
2011-04-28 21:04
|
|
Przecież jest wielki Don Patro i co ????
|
~mr
|
1
|
2011-04-28 20:58
|
|
buehehehe jestescie leszczami
|
~pijok
|
5
|
2011-04-28 18:10
|
|
A co to za promocja ?
|
~inwestor
|
2
|
2011-04-28 17:15
|
|
aaaaaaa
|
~wariat
|
1
|
2011-04-28 17:11
|
|
PC Guard - typy na czwartek
|
~ed
|
11
|
2011-04-28 16:54
|
|
3 zł to to ść... nigdy na stałe n ie przebijemy
|
~sam
|
2
|
2011-04-27 19:22
|
|
realizuje dzis zysk skromne 44 kilo paiera i zmykam. DZIŚ BĘDZIE ZWAŁA
|
~w spolce od 2lat
|
6
|
2011-04-27 19:19
|
|
Pcguard-skazany na wzrosty
|
~miś
|
1
|
2011-04-27 10:47
|
|
29.o4 wyniki za 2010r a dzisiaj info
|
~123
|
1
|
2011-04-27 10:08
|
|
Info
|
~krtek
|
1
|
2011-04-27 09:54
|
|
ALE WAS UBRALI BUHAHHHHA UBRANI BEZ PRODUKTU I BEZ WYNIKÓW
|
~pcguard
|
2
|
2011-04-27 07:16
|
|
DZIĘKI ZA 3 ZETA. TU JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE JAK BYŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~PCG
|
7
|
2011-04-26 21:31
|
|
3zl dzis przebite co dalej?
|
~nowy
|
3
|
2011-04-26 21:06
|
|
zaraz zjazd pewny!!!wywalaja z ukrytego radze uciekac!!!!!
|
~inwestor
|
3
|
2011-04-26 17:00
|
|
Pamietajcie ze jeszcze FON ma ACKE DO UPCHANIA tam gdzie patrowicz
|
~qq
|
3
|
2011-04-26 15:06
|
|
Dlaczego Patrowicz sprzedał?
|
~niezorientowany
|
4
|
2011-04-26 14:24
|
|
WIDŁY NA CALATRAWIE -CZAS NA PCGUARD
|
~Kos
|
9
|
2011-04-26 13:33
|
|
Technicznie
|
~inwestuś
|
14
|
2011-04-26 09:14
|
|
Pcguard znaczaco poprawi wskazniki i wyniki
|
~Gepard
|
4
|
2011-04-25 15:37
|
|
limity poustawiane
|
~xxx_bankier
|
19
|
2011-04-25 15:33
|
|
TRANSAKCJE PAKIETOWE-SPRZEDAJCIE DALEJ MATOŁKI PO 2.80
|
~http://stooq.pl/t/bt
|
11
|
2011-04-25 10:30
|
|
INFO - Parkiet - Calatrawa kupila akcje PCguardu po 5.50?
|
~GEPARD
|
15
|
2011-04-24 09:35
|
|
Warzywniak dalej hehe nawet Calatrawa nie pomogła
|
~Kalina
|
1
|
2011-04-21 09:52
|
|
PC Guard: w kanale spadkowym
|
~pcg
|
6
|
2011-04-21 07:55
|
|
Zapraszamy na BROADGATE! Potężny wzrost, mało akcji, zysk 1 mln zł.
|
~znawca
|
2
|
2011-04-20 13:42
|
|
I NFO -PARKIET -A WLASCIWIE 2
|
~gepard
|
10
|
2011-04-20 13:38
|
|
Wygląda na koniec korekty
|
~Kacper77
|
6
|
2011-04-20 10:39
|