Forum giełdowe spółki PC GUARD

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Koiec kiszenia ? na Calatrawie korekta czas na Pcguard ~hornaker 1 2011-04-29 11:52
powtórka z rozrywki? ~ed 1 2011-04-29 11:29
jedna z ostatnich kompletnie nie docenionych spółek ~sa 3 2011-04-28 21:04
Przecież jest wielki Don Patro i co ???? ~mr 1 2011-04-28 20:58
buehehehe jestescie leszczami ~pijok 5 2011-04-28 18:10
A co to za promocja ? ~inwestor 2 2011-04-28 17:15
aaaaaaa ~wariat 1 2011-04-28 17:11
PC Guard - typy na czwartek ~ed 11 2011-04-28 16:54
3 zł to to ść... nigdy na stałe n ie przebijemy ~sam 2 2011-04-27 19:22
realizuje dzis zysk skromne 44 kilo paiera i zmykam. DZIŚ BĘDZIE ZWAŁA ~w spolce od 2lat 6 2011-04-27 19:19
Pcguard-skazany na wzrosty ~miś 1 2011-04-27 10:47
29.o4 wyniki za 2010r a dzisiaj info ~123 1 2011-04-27 10:08
Info ~krtek 1 2011-04-27 09:54
ALE WAS UBRALI BUHAHHHHA UBRANI BEZ PRODUKTU I BEZ WYNIKÓW ~pcguard 2 2011-04-27 07:16
DZIĘKI ZA 3 ZETA. TU JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE JAK BYŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~PCG 7 2011-04-26 21:31
3zl dzis przebite co dalej? ~nowy 3 2011-04-26 21:06
zaraz zjazd pewny!!!wywalaja z ukrytego radze uciekac!!!!! ~inwestor 3 2011-04-26 17:00
Pamietajcie ze jeszcze FON ma ACKE DO UPCHANIA tam gdzie patrowicz ~qq 3 2011-04-26 15:06
Dlaczego Patrowicz sprzedał? ~niezorientowany 4 2011-04-26 14:24
WIDŁY NA CALATRAWIE -CZAS NA PCGUARD ~Kos 9 2011-04-26 13:33
Technicznie ~inwestuś 14 2011-04-26 09:14
Pcguard znaczaco poprawi wskazniki i wyniki ~Gepard 4 2011-04-25 15:37
limity poustawiane ~xxx_bankier 19 2011-04-25 15:33
TRANSAKCJE PAKIETOWE-SPRZEDAJCIE DALEJ MATOŁKI PO 2.80 ~http://stooq.pl/t/bt 11 2011-04-25 10:30
INFO - Parkiet - Calatrawa kupila akcje PCguardu po 5.50? ~GEPARD 15 2011-04-24 09:35
Warzywniak dalej hehe nawet Calatrawa nie pomogła ~Kalina 1 2011-04-21 09:52
PC Guard: w kanale spadkowym ~pcg 6 2011-04-21 07:55
Zapraszamy na BROADGATE! Potężny wzrost, mało akcji, zysk 1 mln zł. ~znawca 2 2011-04-20 13:42
I NFO -PARKIET -A WLASCIWIE 2 ~gepard 10 2011-04-20 13:38
Wygląda na koniec korekty ~Kacper77 6 2011-04-20 10:39
[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.