Samo to ze pochwalil w TVNCNBC firme Pcguard ze bedzie duzo wiecejj zarabiac i wskazniki sie poprawia to mi sie podoba ,nasz Prezio to raczej dlawil wzrost w zarodku swoimi wypowiedziami a PAN NARKIEWICZ chwali swoje podworko tak trzymac!!! i trzymam kciuki za Pcguard i Calatrawe.ps najwazniejsze to odzyskac zaufanie inwestrow bo byla nedza.