Jak widac wszystkie dzialania byly swietnie przygotowane pod walne.
Walne uchwalilo to co mialo uchwalic, pojawili sie jacys dziwni akcjonariusze nie wiadomo za ile obralli akcje
Kurs stoi dalej ponizej 3 zl i widac ze za bardzo kurs nie ma wzrastac powyzej 2,7 zl co dziwne za wiele akcji nie bylo branych ponizej tego kursu takze dziwne ze to sie jeszcze tak nisko trzyma
Po takich infach powinno to co najmniej stac 3,5 albo rozpoczac sie zwyzka 20% na otwarciu ale jak narazie nic nie widzimy
KNF ma to gdzies
Brali hurtem za cene powyzej 3 zl a dzis na gieldzie za 2,75 nikt nie chce brac
Ktos tutaj sie ladnie bawi