| Cisza przed burzą up up up | ~fck | 6 | 2026-03-18 10:53 |
| Ale tutaj cisza | ~Jerry | 3 | 2026-03-14 21:13 |
| To faszystowski chcą taniej kupic | ~Nastek | 2 | 2026-03-12 10:01 |
| Czy dziś też nurek? | ~Dawno25 | 7 | 2026-03-11 17:08 |
| W każdy kw zarabiają po 100mil to malo | ~Nowicjusz | 1 | 2026-03-11 12:43 |
| Realna cena | ~Err | 1 | 2026-03-11 11:15 |
| W maju 150zl bedzie | ~Nastek | 1 | 2026-03-11 09:21 |
| Sentyment giełdowy wraca i newag do bazy na 112.Miłego. | ~Byork | 1 | 2026-03-10 07:03 |
| Panowie niestety jak to wojna potrwa z 2 tygodnie a | ~Zibi | 2 | 2026-03-09 22:44 |
| To wygląda na typowe wyciskanie i wyleszczanie ulicy. | ~Honda | 2 | 2026-03-09 22:43 |
| Czekałem na mega wystraszonych | ~Verso | 5 | 2026-03-09 18:34 |
| Otwarcie z luka | ~Xdddd | 3 | 2026-03-09 10:56 |
| Spolka ma się dobrze | ~Nastek | 2 | 2026-03-09 10:27 |
| Verso,przestań marudzić na rbw jak sprzedałeś-taniej już było | ~913 | 5 | 2026-03-08 10:33 |
| Verso sprawdź jak tobie ICE odjechał | ~Deluxe | 2 | 2026-03-08 10:32 |
| Dywidenda | ~Mati | 4 | 2026-03-06 12:16 |
| Kwiecień maj kluczowy dla newagu | ~Nastek | 4 | 2026-03-05 23:26 |
| Status quo Newagu. | ~namor | 3 | 2026-03-05 23:22 |
| Ceny w gore | ~Err | 1 | 2026-03-04 16:02 |
| Wracamy na poziomy w maju 150zl | ~Nastek | 4 | 2026-03-04 14:48 |
| I mamy 110 i kto miał rację | ~Zibi | 7 | 2026-03-03 19:42 |
| Obiecałem i kupiłem nie po 127 a po 110 | ~Zibi | 2 | 2026-03-03 15:49 |
| Ale gniot | ~Ja | 10 | 2026-03-03 13:32 |
| Newag pozywa SPS i hakerów | bzaurie | 1 | 2026-03-03 11:50 |
| HOMO LOKO | ~Lust | 6 | 2026-03-02 20:42 |
| Toniemy | ~Dawno25 | 12 | 2026-03-02 15:03 |
| 10 mld backlog zyskownej roboty mają na 3 lata | ~Verso | 8 | 2026-03-02 09:02 |
| Czy wojna | ~Kozak | 2 | 2026-02-28 18:29 |
| Wagony z Niemiec | ~Sed | 2 | 2026-02-27 17:11 |
| Brak mocy | ~Zibi | 15 | 2026-02-26 14:18 |