Czy może ktoś dziś przywalić jakimś dużym batonem PKC, żeby zbić kurs do 2,21?
Patrzcie, na ICE można sobie wskoczyć w posiadanie po dobrej cenie. Ponoć 70 wytrzymało, i to koniec korekty. No chyba że będzie leciało dalej na 60 (moja magiczna kula zaprzecza).... można wskoczyć do Pendolino po taniości.
Co wy ta no, kto pierwszy rzuci 20k PKC, wygrywa.