Swego czasu NNG kupił od Pure prawa własności do jednego z jego projektów za niecały 1 mln zł.. Czy ktoś wie co się z tym dzieje, bo ja w żadnej z wypowiedzi przedstawicieli NNG o tym nie słyszałem. Jeśli ktoś to czyta i będzie w czwartek na WZA NNG to proszę się o to spytać i ............... podzielić się tym na forum. Z góry dziękuję.