Dzisiaj dopiero widziałem ostatnią rozmowę Pani Prezes na CNBC,i jet oczywiste ,że nasza kola musi iść dużo dużo do góry, IDM tanio skóry nie odda .Za długo czekamy na te marne grosze ;),chociaż te 1,80 w tym miesiącu, pozdrawiam cierpliwych, ja czekam ponad cztery miesiące , poczekam jeszcze te trzy i pół jak będzie trzeba,nie wymiękajcie jeszcze kola pozwoli nam zarobić.