Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
już niebawem Kolastyna zmieni się na Miraculum!!!! ~Kama 3 2010-10-11 10:46
Możliwe odbicie ~BOB 2 2010-10-10 20:56
Kolastyna - NWZA - opinie... ~teedybear 13 2010-10-08 15:38
Kupiłem 0,90 i 0,91 ~BOB 1 2010-10-06 10:14
Akcje szykowane sa pod inwestora - cena bedzie ustalana ~wacek 3 2010-10-06 08:39
Dla kogo nowe akcje??? ~zbycho 1 2010-10-05 19:53
mój wątek po dwóch dniach usunięty, dziwne... ~bakteria koli 3 2010-10-05 13:53
Stany na czerwono ~BOB 4 2010-10-05 11:22
Więcej optymizmu ~OLO 1 2010-10-04 23:01
Kolastyna UP UP UP!!!! ~Karaluch 9 2010-10-04 14:14
Kolastyna dzisiaj ZETA przecina!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Karaluch 1 2010-10-04 13:58
Układ ~BOB 9 2010-10-03 18:33
BOB i jego 3 zł ~mirand 8 2010-10-01 18:57
dziękuję za skup po 0,91 ~daniel 2 2010-10-01 14:25
kola jest jak stosunek przerywany ~analityk finance 1 2010-10-01 09:33
to jest proste ~daniel 5 2010-09-30 20:48
Sprzedałem 0,96 i 0,97 ~BOB 7 2010-09-30 16:41
kiedy to przestanie się obsuwać w trakcie sesji?!!! ~bakteria koli 3 2010-09-30 16:33
wyskoczyłem... tutaj są krótkie zrywy... ~dragon 1 2010-09-30 09:24
przykład dało ~ojro 1 2010-09-30 08:22
No to dzisiaj się będzie działo ~januszk 1 2010-09-30 08:13
info OK:) mirakulka 3 2010-09-29 21:38
do BOB-A robert31 8 2010-09-29 18:58
i jak kolowcy??? nie jest dobrze co??? mirakulka 7 2010-09-29 16:07
Specjalne zaniżanie kursu akcji ~januszk 3 2010-09-29 10:40
Jutro odbicie na min 0,92 ~BOB 3 2010-09-29 00:38
na koniec dnia zawsze ktoś zwala kurs !!! o 1, 2 grosze ~Kama 2 2010-09-28 21:49
Ciekawe kto kupił.... ~misza 1 2010-09-28 17:26
po jaką kurwę to sprzedajecie szulerzy ~bakteria koli 3 2010-09-28 17:21
CWPE - Mała spółka z NC ma większe obroty od was a w dodatku leci up up ~Analityk 4 2010-09-28 15:57
[x]
MIRACULUM -3,89% 0,54 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.