Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pożyczka ? ~BOB 4 2010-10-29 00:25
czyżby inwestor z USA;-)? ~Kama 1 2010-10-28 17:33
Jedno zlecenie 150.000 akcji ~BOB 9 2010-10-27 21:39
Jak długo jeszcze i kto ukróci wreszczie te manipulację ~krys 5 2010-10-27 17:01
DO BAB-A robert31 1 2010-10-26 01:32
Actions speak louder than words ~BOB 3 2010-10-25 13:07
Skoro idm zbiera i chce mieć kilkadziesiąt % zysku na koli to ~miszczu 6 2010-10-23 19:05
Zrobiła się cisza na walorku............(forum)... robert31 3 2010-10-23 13:31
Kola po 3 zł ~BOB 15 2010-10-21 20:26
Trochę lepiej, czy dużo lepiej ~ADX 9 2010-10-21 13:04
moim zdaniem może faktycznie zahaczyć o 0,8.... mirakulka 6 2010-10-19 21:39
Kto nam zdołował kurs ? ~BOB 3 2010-10-19 19:07
KIEDY RAPORT ZA III KWARTAL? ~MISIEK 2 2010-10-18 21:26
do Boba........... robert31 4 2010-10-18 01:12
obywatel (ka) 1000 PKC - mam na imię palant! ~kolarz 4 2010-10-15 11:48
Do końca października trwałe przebicie 1,05 zł ~kolagy 6 2010-10-15 09:24
Co nam przyniesie nowy dzień ? ~BOB 1 2010-10-15 00:21
Pytanie? ~ciekawyx 2 2010-10-15 00:18
nie sprzedam koli choć brzuch już mnie boli ~lex mex 5 2010-10-14 21:48
Jutro dokupie ~BOB 3 2010-10-14 20:48
mówiłem brać!!!! ~kasa 12 2010-10-14 15:46
info ~oreM 4 2010-10-13 20:17
KOLASTYNA!! ~kasa 6 2010-10-13 17:44
jak w tym miesiacu przebije 1 pln to... ~lex mex 3 2010-10-13 14:38
Kto teraz sprzeda po 0,87! ~spox 10 2010-10-13 14:34
jednak trzeba ustawic kupno 0.84... ~lex mex 6 2010-10-13 11:59
i powolne spadki :) ~daniel 4 2010-10-13 09:33
Propozycja;) ~spox 1 2010-10-13 08:53
sprzedający po 89, ale wy jesteście pojebani... ~mr. det 13 2010-10-12 11:38
Juz niedługo nie będzie Kolastyny ~Kama 10 2010-10-11 15:56
[x]
MIRACULUM 0,00% 0,57 2026-06-24 09:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.